2018’in Son Haftasında Vizyona Giren Filmler

Yeni yıla girmeden sinema keyfi yapmak isteyenler için 2018’in Son Haftasında Vizyona Giren Filmler içeriğini hazırladık…

Yılbaşı heyecanı her tarafı sarmışken bizler de yılın son haftasonunu sinema keyfi yaparak geçirmek isteyen okuyucularımız için 2018’in son haftasında vizyona giren filmleri sizler için derledik.

2018’in Son Haftasında Vizyona Giren Filmler

Müsaadenizle Büyükler

Emre Altuğ, Enes Göçmen ve Efecan’ın başrolünde oynadığı Müsadenizle Büyükler filmi, toplumun sokak hayvanlarına daha duyarlı olması mesajını vermek isteyen macera dolu bir aile filmidir.

Filmin hikayesinde terk edilmiş köpekleri ormanda bulan ve bu köpekler için bir şeyler yapmaya karar veren bir grup çocuk vardır. Yürekleri sevgi dolu olan bu çocuklar, sevimli dostlarını hayatta tutabilmek için herkesten gizli köpekleri beslemeye başlayıp onlar için sıcak bir yuva yapmaya çalışırlar.

Fakat bir aksilik vardır ki bir grup kötü niyetli insan, hayvanları yok etmeye çalışmaktadır. Film köpekleri bu kötü insanlardan korumaya çalışırken zorlu ve fantastik maceralar yaşayan sevgi dolu olan çocukların olayları ile ilerlemektedir.

Mary Poppins: Sihirli Dadı

Başrolünde Emily Blunt ile Lin-Manuel Miranda’nın yer aldığı Mary Poppins: Sihirli Dadı filmi, 1930’larda Londra’nın Büyük Buhran döneminde geçiyor. Filmin sevimli minikleri Michael ve Jane artık büyümüşlerdir. İkili, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen’la  birlikte Cherry Tree Lane’de hayatlarını sürdürmektedirler. Ancak acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın ardından esrarengiz dadıları Mary Poppins  tekrar Banks’lerin hayatına girer. Bu süreçte Poppins, iyimser sokak lambası yakıcısı Jack’le birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Poppins’in eksantrik kuzeni Topsy dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır.

Chef

Yönetmen koltuğunda Mehmet Gün’ün oturduğu romantik komedi türündeki Chef’in oyuncu kadrosunda Bekir Aksoy, Müge Ulusoy, Şebnem Köstem, Buket Dereoğlu, Hacı Ali Konuk, Fatih Ayhan gibi isimler yer alıyor. Chef filminde; hayatlarındaki sorunlardan bunalan ve farklı taraflara savrulmuş olan evli bir çiftin hikayesini ele alıyor. İstanbul’da bir bankada bankacı olan Hüsnü, yaşadığı hayattan sıkılmıştır. Hayallerine kavuşmak isteyen Hüsnü’nün en çok istediği şey bir araba sahibi olmaktadır. Hüsnü’nün eşiyle arasındaki sıkıntılar da devam etmektedir.  Eşi de bu sıkıntılardan boğulduğu için kendisine yeni bir hayat kurmak istemektedir.

Aquaman

Başrollerinde Nicole Kidman, Yahya Abdul-Mateen 2, Dolp Lundgren’in yer aldığı Aquaman filminde kendisiyle ilgili büyük bir gerçeğin farkına varan Arthur Curry, okyanuslar altında kurulan Atlantis krallının varisidir. Fakat namı değer Aquaman’in sinsi yarı kardeşi olan Orm, Atlantis tahtına kendi oturmak istemektedir. Tüm bunlarla birlikte Aquaman kendisine kalmış olan mirasa sahip çıkarak halkının başında yerini almalıdır. Bu hikayede Aquaman krallığın kendisi için uygun olup olmadığını da anlamak durumunda kalacaktır. Film 28 Aralık 2018 itibarıyla vizyonda…

Börü

Yönetmen koltuğunda Can Emre ve Cam Özüduru’nun oturduğu Börü filminin başrollerini Serkan Çayoğlu, Murat Artkın ve Atıf Emin Benderlioğlu paylaşıyor. 15 Temmuz gecesi Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda yaşanan üzücü olayları konu alan Börü’de, bir tarafta terör örgütü ile mücadele eden ekipler bir taraftan da ülke ve Börü yönetimine sızan terör örgütü tarafından tehdit edilmektedir. Polis Özel Harekat’ının en seçkin ve sıcak savaş timi olan Börü, bu olaylar sırasında vatanı için kendi canını hiçe sayan kahramanlardan oluşmaktadır.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.