2020 En Güzel Banyo Trendleri ve Modelleri

Tasarımcılar her gün yeni ve çok güzel modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle ev hanımlarının çok dikkatli bir şekilde takip ettikleri dekorasyon konusunda çıkan özgün modeller kısa bir süre içinde bütün ev hanımları tarafından satın alınmaya başladı.

“Hem yatak odalarında olsun hem de mutfaklarında olsun her zaman değişiklik isteyen ev hanımları bu gibi yeni ürünleri hem televizyondan hem de internet üzerinden sürekli olarak takip etmeye çalışıyorlar.” Salonlarında olduğu kadar banyolarında da oldukça titiz olan bayanlar bunların da en güzel ve şık bir biçimde hazırlanmasını istiyorlar.

Bir ev alırken ya da bir eve taşınırken ev hanımları en fazla mutfak ve banyolarına dikkat ediyorlar. Banyolarının geniş olmasını ve kafalarındaki modellerin buraya sığması konusunda mutlaka hesaplar yapıyorlar. En son çıkan duş malzemeleri ve banyo dolaplarını bir an önce buraya yerleştirmek istiyorlar. Banyo dolapları konusunda da oldukça fazla seçeneğe sahipler.

Genel olarak duvardaki fayanslar ile uyum göstermesine dikkat ettikleri banyo dolapları artık kaşımıza binlerce seçenek ile çıkabiliyor. Bayanlar bu modelleri kadın programlarında ya da ev dekorasyonu üzerine hazırlanmış televizyon programlarında sıkça görüyorlar. İnternette bu konuda kendilerine oldukça yardımcı oluyor. Kısa bir süre içinde her evde olmaya başlayan internet üzerinden sanal mağazaları gezip burada yer alan banyo dolabı modellerini de yakından inceliyorlar. En son tasarımlar ya da çıkması beklenen modelleri burada kısa bir süre içinde bulma şansına da sahipler. Ayrıca internet üzerinden rahatça sipariş verme özelliği sayesinde artık sanal mağazaları daha sık gezer hale geldiler. Hem daha uygun fiyatlara istedikleri ürünü alabilirken aynı zamanda da daha fazla modeli en kısa süre içinde gezme olanağına kavuşmuş bulunuyorlar.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.