2020 Sonbahar Kış Kombinleri ve Trendleri

Ne giyeceğimizi şaşırdığımız günlere çok az kaldı. Gündüz güneş ile beraber biraz bunaltıcı, akşam serin rüzgarlarla azcık soğuk hava ile karşılaşmaya hazır mısınız? Bazı ceketlerin burhan geçirmeye meyilli, bazı tişörtlerin ise tüyleri kabartan ve tabiri caizse ısıran havayı kabul ettiği gerçeği yüzümüze çarpacak! Üşümek ya da terlemek bir mesele, neyi nasıl giyinmeliyiz ayrı bir kararsızlık. Ne tarafta kalıyor bu çabasız şıklık?

Dengesiz hava koşulları ile yüzleşmeye hazır mısınız? Yaz mevsimini uğurlarken sarı bir baharı kucaklıyoruz artık. Kombinlerdeki dengesiz ise biraz arkadan geleceğe benziyor. Tişört giyenler ile sweatshirt giyenlerin birbirine uzaylı gibi baktığı günler çok uzak değil. Peki yeni sezonda kombin önerileri neleri öne çıkarıyor?

Balıkçı Yaka Kazak Nasıl Giyilir?

Yazın omuzları açık olarak dolaştık. Sonbahar ve serin rüzgarlarda aksine boğazları kapatıyoruz. Balıkçı yaka yeni görüntüsüyle stilleri donatmaya hazırlanıyor. Kolsuz balıkçı yaka, crop kesimi ile kombinlere sızıyor.

Balıkçı Yaka Kazak Nasıl Kombinlenir?

Balıkçı yaka kazak, kazak demeye bin şahit isteyenler arasında. Kombinleme kısmında ise kimseyi zorlamayacak bir yapıya sahip. Şık kombin fikirleri için etekleri gündeme getirirken, salaş bir çabasız şıklığı pantolonlar kazandırabiliyor. Ayrıca günlük stilleri kot pantolonlarla donatıyor. Göbek kısmı açık olan crop kazaklar için kimler giymeli kısmına girmiyorum artık. Önden giden göbişler kendilerini biliyor ve bu trendi pas geçiyor.

Maskülen Giyim Tarzı

İki sezondur androjen etki maskülen tarzın sokaklara sıçramasını sağladı. Bu sezonda artık günlük stillerde bile bu duruşu görebiliriz. Rahat ve salaşlıktan hoşlanan herkese bir selam!

Maskülen Tarz Nasıl Kombinlenir?

Konu maskülen stil olunca, ceketler omza! Ofis stilleri için ise bu durum bayan takım elbise modelleri ile karşılanıyor. Boyfriend jean, gömlek ve oversized kazaklar ise yine başrole geçip hayranlarını kucaklıyor.

Midi Etek Nasıl Giyilir?

Diz boyu ve biraz altında biten etekler yine yeniden sezonun favorileri arasında. Kloş kesimleri yine gündemde ama bu sefer tek değil. Midi boy kot etekler düğmeleri ile sokağın vazgeçilmezini temsil ediyor.

Midi Boy Etek Nasıl Kombinlenir?

Minyon tipli kişilerin eteklerinin diz boyu, uzun boylu kişilerin ise diz altında istedikleri boyu seçtiği bir kombine daha hoş geldiniz. Midi etek denildiğinde üzerinize ne giyseniz biraz şık bir duruşu temsil edersiniz. Bu yüzden tüm soru işaretlerini rafa, istediklerinizi ise üzerinize beklemeden geçiriniz.

Süet Pantolon Nasıl Giyilir?

Yeni sezonda süet kumaşın apayrı bir yeri var. Pantolonlar, etekler, trençkot modelleri süetin yumuşak etkisi altına giriyor. Görüntüsü lükse bohem için bir gönderme, kafalara acaba, kombinlere ise ayrıcalık getiriyor.

Süet Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Bohem ile sıkı fıkı olma durumuna bir ek de süet pantolon kombinleri. Kombin fikrinde ise çok farklı alternatifler. Alternatiflerin içeriğine girildiğinde ise gömlek modelleri göze çarpıyor. Bohem şıklık da kendiliğinden geliveriyor.

Ayrıca sokak modasında skinny jean kombinleri, yüksek bel abartısı, crop bluzlar da yoğun bir şekilde stilleri şekillendiriyor…

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.