45 Yaşındaki Heidi Klum Hamile Olduğunu Açıkladı!

Tüm zamanların en iyi modellerinden biri kabul edilen ve günümüzde hala modanın içerisinde yer alan ünlü manken Heidi Klum, hamile olduğunu açıkladı. Hamile olması kadar evlilik yapmadan hamile kalması da fazlaca öne çıkan bir detay.

Heidi Klum tam iki ay önce Tom Kaulitz ile nişan yapmıştı. Müzik yapımcısı olan Kaulitz ile bir süredir birliktelik yaşayan Klum’a bir süredir ne zaman evleneceği sorusu soruluyordu. Adeta ters köşe yaparak evlilik öncesi hamile olduğunu söyleyen ünlü manken, evlenmeden önce doğum yapabilir. Tabi bu konu henüz netleşmiş değil. Çünkü Heidi Klum ne zaman evleneceksiniz sorularına hala net bir yanıt vermiş değil.

Doktoru Türk!

Heidi Klum ilk kez anne olmayacak. Daha önce dört kez doğum yapan ünlü isim bu kez beşinci kez doğum yapacak. Çok çocuklu ünlüler arasına çoktan ismini yazdıran Klum ilginç bir detayı da paylaşarak Türk doktorlarını onore etti. Hamileliğini açıklamasından sonra 45 yaşında hamile kalmayı nasıl başardın yönündeki sorulara doğal yoldan olduğunu belirtti.

Ardından ise Türk doktor ile bu süreci ilerlettiğini bildirdi. Doktor tarafından aldığı tavsiyeler sayesinde doğal yoldan gebe kalan Klum, gelecekte bir çok yabancı ismin Türk kadın doğum doktorları ile çalışmasına da öncülük edebilir. Aldığı tavsiyeler ise genellikle beslenme üzerine. Bilindiği üzere kadınlar için doğurganlığı pozitif yönde etkileyebilen gıdalar mevcut. Klum’un bu süre boyunca gıda tavsiyelerine uyarak beslendiği düşünülüyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.