Ankara, İzmir ve Adana’da Düğün Fotoğrafları Nerede Çekilir?

Ankara’da tarihi ve doğal güzellikleri ile dış mekanda düğün fotoğrafı çektirmek isteyen Ankaralı gelin ve damat adayları için birçok alternatif sunuyor. Park ve bahçelerinin yanı sıra göl manzarası ve nostalji fotoğrafları çekme imkanı sunuyor. Ankara’nın yanı sıra İzmir ve Adana’da tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü birçok mekan bulunuyor.

Ankara’da Düğün Fotoğrafı Çekilecek Mekanlar

Eymir Gölü

eymir gölü düğün fotoğrafları
eymir gölü düğün fotoğrafları

Ankara bölgesinin ikinci kalbi olarak adlandırılan Eymir Gölü Ankaralıların hafta sonları güzel zaman geçirmek için tercih ettiği orman ve göl manzarası ile düğün çekimleri yapmak isteyen gelin ve damat adaylarının uğrak mekanları arasında. Eyirmir Gölü genellikle ormanlık alana sahip olmasından dolayı göl manzarasının yanında doğa manzarası ile de çiftlere harika manzaralar sunuyor.

Ankara Altınpark

altınpark düğün fotoğrafları
altınpark düğün fotoğrafları

Ankara Altınpark bahçe peyzajı, minik köprüleri ve yürüyüş yolları ile gelin ve damat adaylarının düğün fotoğraf çekimleri için ideal mekanlar arasında yer alıyor.

Hamamönü

hamamönü düğün fotoğrafları
hamamönü düğün fotoğrafları

Eski Ankara evlerinin nostaljik havasıyla bütünleşmiş Hamamönü’nde, dar sokaklarda çekiminize hava katabilir ayrıca herhangi bir yağış durumunda da iç mekanlara girip bir şeyler yiyip içebilir ayrıca çekiminize burada da devam edebilirsiniz.

Ankara Dış Mekan Fotoğrafçıları

Sabri Peymen

Ankara Düğün Fotoğrafçısı

İzmir’de Düğün Fotoğrafı Çekilecek Mekanlar

Alaçatı

çeşme alaçatı düğün fotoğrafları
çeşme alaçatı düğün fotoğrafları

Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı dış çekim için en ideal mekanlardan biri. Arnavut kaldırımlı sokakları ve tarihi yapılarıyla romantik fotoğraflar için müthiş bir atmosfer oluşuyor.

Antik Kentler

izmir antik kentler düğün fotoğrafları
izmir antik kentler düğün fotoğrafları

İzmir’de Efes, Teos, Bergama ve Agaro gibi antik kentler var. Geçmişle bağlantı kurabilmek için tarihi mekanlarda fotoğraf çekimi yapmak isteyen çiftlerin tercihleri arasında antik kentler yer alabilir.

Adana’da Düğün Fotoğrafı Çekilecek Mekanlar

Adana Plajları

adana plajları düğün fotoğrafları
adana plajları düğün fotoğrafları

Adana’da düğün çekimleri arasında plajlar en çok tercih edilen mekanlardandır. Yumurtalık ve Karataş plajları düğün fotoğraf çekimi için en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Plajlarda çekim yapmak isteyenler kendi konseptlerini de belirleyip kumsala farklı bir hava katabilirler.

Dilberler Sekisi

dilberler sekisi düğün fotoğrafları
dilberler sekisi düğün fotoğrafları

Adana’da dış çekim denilince akla gelen bir diğer yer ise Dilberler Sekisi oluyor. Dilberler Sekisi’nde çekim yaptıracak olanlara Gençlik Köprüsü ve nehir eşlik ediyor ve özellikle günbatımı fotoğrafları için de tercih sebebi oluyor.

Karaisalı

karaisalı düğün fotoğrafları
karaisalı düğün fotoğrafları

Karaisalı Adana’da şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe ve nehir, köprü gibi doğanın güzellikleriyle buluşmak isteyenler için uygun bir mekan oluyor. Bütün bu özelliklerinden dolayı gelin ve damat adayları rahatlıkla fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebiliyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.