Annenizi Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’da Şımartın

Anneler Günü’nü bir şölene dönüştürmek için sürprizler hazırlayan ve annelerine en ayrıcalıklı hediyeyi sunmak isteyenlere Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul çok özel seçenekler hazırladı. Anneler Günü için zengin bir bruncha imza atan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, The Spa Shop’ta da bu anlamlı güne özel, güzellik ve sağlık paketleriyle eşsiz fırsatlar sunuyor.

Misafirlerine İstanbul’u zarif bir gerdanlık gibi saran Boğazı’n göz alıcı maviliğini, Asya’nın zümrüt yeşilini eşsiz bir manzara ile sunan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Anneler Günü’nde zengin ve leziz brunch menüsüyle de fark yaratıyor.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un menüsünden enfes lezzetler, Novikov Istanbul’un dünyaca bilinen sushi ve deniz ürünleri seçkisi, The Mandarin Cake Shop’un ev yapımı tatlıları ve İtalyan mutfağının sevilen lezzetleriyle donatılan efsanevi Mandarin Oriental Brunch, konuklarına keyifli bir pazar günü ve annelere özel anlar yaşatmak üzere hazırlandı. Deniz ürünlerinden tatlı istasyonlarına, Ege’nin taze kokusunu getiren zeytinyağlılardan mezelere, Somon Wellington, Risotto, Creme Brulee gibi dünya lezzetlerinin yanı sıra, geleneksel Türk mutfağından döner, meze ve tatlı çeşitlerini bir arada sunuyor. Anneler Günü’nde de saat 12:00-15:00 arasında Novikov Istanbul’un keyifli atmosferinde misafirlerini ağırlamak üzere hazırlanan otelde bu özel gün için küçüklere özel etkinlikler de en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Anneler Boğaz’a karşı brunch’ın tadına varırken genç /çocuk misafirler de onlara özel aktiviteler eşliğinde keyifli vakit geçirecekler.

Annenize The Spa Shop’tan özel hediyeler veya Hediye Sertifikaları

Brunch’ın yanı sıra, annesini şımartmak için etkileyici alternatifler arayanlara, The Spa Shop’ta dünyanın en özel markalarından biri olan Barbara Sturm’un da aralarında bulunduğu canlandırıcı ve yenileyici ürünler, aromatik yağlar ve vücut bakım ürünlerinden oluşan bir seçki satın alıp, özel hediye kutusu oluşturma olanağı da sunuluyor.

Tüm bu seçenekler dışında Anneler Günü’nü özel bir anıya dönüştürmek isteyenler için de The Spa at Mandarin Oriental Hediye Sertifikaları hazırlandı. Mevcut hediye sertifikası kapsamını da istenilen şekilde genişletilebiliyor.

Anne-kıza özel seçenek ve express yüz bakım hediyesi

The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul son olarak, 8 Mayıs 2023 Pazartesi gününden itibaren Anneler Günü haftasında anne ve kızlarının birlikte bakım satın almaları durumunda “express yüz bakımı” hediye ediyor. Bu özel günü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenlerdenseniz, rezervasyonlarınızı bir an önce yaptırmanızda yarar var.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın