Antalya’da Gözler Alışveriş Festivali’nde!

Ara ara farklı şehirlerde hareketliliğin artışına yönelik düzenlenen alışveriş etkinlikleri ve festivalleri arasına bir yenisi daha katılıyor. Antalya’nın büyük ilçelerinden biri olan Kepez’de gerçekleşecek olan alışveriş festivalinin 500 binin üzerinde olan Kepez halkının yanı sıra diğer ilçelerden de ziyaretçi alması bekleniyor.

Düşünce tamamen Kepez Belediyesi tarafından çıkmış olup kapsamlı bir proje olarak bahsedildi. Belli amaçlar doğrultusunda gerçekleşecek olan festival, kaybolmaya yüz tutmuş çarşı kültürünü canlandırmak için büyük önem taşıyor.

SANAT ETKİNLİKLERİ DE YER ALACAK!
Alışveriş ve festival kelimelerinin yan yana olması sadece alışveriş ile sınırlı bir organizasyon olmadığının bir belirtisi diyebiliriz. Nitekim sadece alışveriş değil, çeşitli etkinlikler de yine Kepez’de kendini hissettirecek. Belediye’nin programına bakıldığında yarışmaların düzenleneceği, çocuklar için özel etkinliklerin sahneleneceği, sanatsal faaliyetlerin aktif rol alacağı bir festival olacak.

Etkinlikler kapsamında Kolpa müzik grubunun da bir konser vereceği belirtildi. Kolpa hayranlarının da ayrıca ilgi göstereceği etkinlikler 9-16 Şubat tarihlerinde etkin olacak.

Tam bir festival ortamı yaratılması adına çalışmalarını yürüten Kepez Belediyesi ayrıca bölgedeki esnaf ile iletişime geçerek festivale özel indirim, kampanya çalışmalarının fayda sağlayacağını aktardı. Bu sebeple festival alanında büyük indirimler eşliğinde alışveriş yapmak mümkün olacak.

Bu günlerde yağışın hakim sürdüğü Antalya’nın festival tarihlerinde açık bir havaya sahip olacağı görülüyor. Eğer meteoroloji cephesinde farklılıklar olmazsa festival tama bir bahar havasında gerçekleşecek.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.