Beyaz Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir
beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir

Beyaz Elbise Ne Renk Ayakkabı İle Giyilmeli?

Saflığın, duruluğun ve zarafetin rengi beyaz her zaman için özel bir yere sahiptir. İnsan üzerinde oluşturduğu pozitif etkileri de görmezden gelinemeyecek kadar önemlidir. İnsanı dengeler, tazeler, aydınlatır, pozitif bir algı oluşturur. Kendinizi özel hissettirir. Hal böyle olunca gardıropların vazgeçilmez parçalarının başında gelir beyaz elbiseler.

Yaz – kış tercih edilebilen beyaz elbiseler doğru renk ayakkabılarla kombinlendiği zaman göz alıcı bir şıklık ortaya çıkıyor. Gece ve gündüz günlük yaşamda, iş hayatında, özel gün ve gecelerde tercih edebileceğimiz beyaz renk elbiseler doğru kombinlediğinizde sizi asla yarı yolda bırakmaz ve pişman etmez. Bunun içinde en önemli adımlardan biri doğru renk ayakkabı seçmektir.

beyaz elbise altına hangi renk ayakkabı olur
beyaz elbise altına hangi renk ayakkabı olur

Hepimiz biliyoruz ki beyaz renk her renk ile uyum sağlayabilen mütevazı ve bir o kadar da cüretkar bir renktir. Bu nedenle de beyaz elbiseleri her renk ayakkabı ile kombinleyebilir olsak da dikkat etmemiz gerekir. Haydi gelin birlikte beyaz elbiselerimize uyum sağlayacak ayakkabı renklerini inceleyelim.

Beyaz Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Olur?

Beyaza Beyaz

Aynı tonlarda bir beyaz ayakkabıyla beyaz elbiselerimizi çok rahat kombinleyebiliriz. Duru ve kendinden emin havaya sahip kombinimizi yumuşak tonlarda ya da minimal takılarla şıklığın zirvesine doğru yürütebiliriz.

Nude Tonlar

Nude tonlarda tercih edilen ayakkabılar her kıyafetin kurtarıcısı olduğu gibi beyaz elbiselerimizi de daha görünür kılar. Nude tonlarda tercih ettiğiniz bir ayakkabı hem boyunuzu daha uzun gösterecektir hem de ilgiyi önce sizde sonra elbisenizde tutacaktır. Bu tonlar zarif bir görünüm elde etmenizi kolaylaştırır.

beyaz elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir
beyaz elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir

Canlı Renkler

Kırmızı, pembe, mavi, yeşil gibi canlı renklerde ayakkabılar tercih ettiğinizde daha fresh ve enerjik bir görünüm elde edeceksiniz.

Çok Renkli ve Desenli Ayakkabılar

Tercih edeceğiniz çok renkli ve desenli ayakkabılar beyaz elbisenize hareket katmakla kalmayıp ruhunuzu ve enerjinizi de harekete geçirecektir.

Beyaz Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kahve Tonları

Toprağın ve bereketin temsilcisi kahve tonlarında tercih ettiğiniz bir ayakkabı sizi beyaz elbisenizle casual giyimde ya da iş hayatında daha rahat ve güvende hissettirecektir. Kahve tonlarda bir ayakkabı ve bir beyaz elbise ile hem şık hem rahat hem güvende olabilirsiniz.

Siyahsız Beyaz Olur mu ?

Siyah ve beyaz iki asil renk bir araya geldiklerinde asalet ve denge orada olacaktır. Gece ve gündüz özel davetlerde ya da günlük yaşamınızda, iş hayatınızda hiç çekinmeden beyaz elbiselerinizi siyah ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Unutmayın ki ne renk seçerseniz seçin doğru model ve desen doğru renk kadar önemlidir.

İLGİNİZ ÇEKEBİLİR

Mor Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Kırmızı Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Siyah Elbisenin Altına Ne Renk Çorap Giyilir?

Bordo Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Lacivert Elbiseler Ne Renk Ayakkabı İle Kombinlenmeli?

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.