BU YAZ GÜNEŞİN TADINI ‘THE FURTHER SUN SERIES’ İLE ÇIKARIN

Şimdi, cildinize sevdikleriniz kadar özel bir koruma sağlayacak

‘The Further Sun Series’ ile tanışma zamanı…

The Further, yeni güneş koruyucu ürünlerden oluşan ‘Sun Series’i, cildine önem verenlerin beğenisine sunuyor. Vegan içeriklere sahip ve hayvanlar üzerinde test edilmemiş The Further güneş bakım ürünleri, zararlı kimyasal içermeyen özel formülleriyle cildinize güneşle buluştuğunuz her yerde hassas bir koruma sunuyor. Bu özel güneş serisi, 50+ SPF UVA ve UVB filtreleri sayesinde zararlı güneş ışınlarına karşı etkili bir kalkan oluştururken, aynı zamanda yoğun nemlendirici etkisi ile cildi besliyor.

The Further Sun Cream SPF 50 Çok Yüksek Korumalı Nemlendirici 50+ SPF Güneş Kremi 

Güçlü koruyucu filtreleri, temiz ve özel içeriği sayesinde güneş ışınlarının ciltte neden olduğu kalıcı hasarların önlenmesine yardımcı oluyor.

The Further Sun Cream For Kids SPF 50Hassas Bebek Cildi İçin Çok Yüksek Korumalı Nemlendirici 50+ SPF Güneş Kremi

Temiz içeriğiyle, en hassas dokunuşları hak eden en sevdiklerimiz için güneşin zararlı ışınlarına karşı ileri seviye bir koruma sunuyor.

The Further Bronzing Cocoa Oil Kalıcı ve Uzun Süreli Bronzlaştırmaya Yardımcı Kakao Yağı

İçerisindeki doğal katkı maddeleri ve kakao yağı sayesinde cildin kısa zamanda kalıcı ve uzun süreli bronzlaşmasını sağlıyor. Nemlendirme özelliğiyle cildin elastikiyetini koruyor ve ipeksi bir yumuşaklık sağlıyor.

The Further Nemlendirici ve Leke Karşıtı BB Cream 50 SPF

Açık renk tonuyla UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek filtreleme sağlıyor. Niasinamid ile güneşe karşı yüksek koruma kalkanı sayesinde leke oluşumunu engelliyor. Yaz ve kış aylarında kullanıma uygun ergonomik boyu bulunan ürün, makyaj bazı olarak da uygulanabiliyor. İçeriğindeki hyarülonik asit sayesinde çizgi oluşumunu engellemesinin yanı sıra provitaminler ile de cildi besliyor.

The Further Invisible Stick Güneş Kremi 50 SPF 

Özel başlığı sayesinde tüm yüze uygulama kolaylığı sunan ürün, bileşimindeki seramid sayesinde cildi nemlendiriyor. E vitamini sayesinde cilde yoğun bir nem veriyor. İçeriğindeki centella özü leke oluşumunu engellerken, yeşil çay özü ile yatıştırıcı etki sunuyor. Yıl boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz hem ergonomik hem de pratik bir kullanım sağlıyor.

 The Further Sunscreen Stick 50 SPF

Allık formundaki koruyucu ürün, makyaj üzerine de kullanılabiliyor. Özel başlığı sayesinde tüm yüze uygulama kolaylığı sunan ürün, bileşimindeki seramid sayesinde cildi nemlendiriyor, E vitamini sayesinde cilde yoğun bir nem veriyor. İçeriğindeki ‘centella özü’ leke oluşumunu engellerken, yeşil çay özü ile yatıştırıcı etki sunuyor. Yıl boyu kullanıma uygun ergonomik, pratik güneş ve makyaj ürünü.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın