Zorlu PSM’de Lezzetli Bir Festival: Chocolate Market

20 farklı butik ve markanın yer alacağı Chocolate Market, 9-10 Şubat tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek…

“Çikolata benim için olmazsa olmaz” diye düşünenler için mükemmel bir festival haberimiz var. Birbirinden farklı festivallere ev sahipliği yapan Zorlu PSM, bu sefer bir çikolata festivali düzenliyor.

Chocolate Market adlı festivalde sütlü çikolatan, bittere, fındıklıdan, bademliye bir çok çikolata çeşidini tatma ve yapımına şahit olma fırsatı bulacaksınız.

Workshoplar’lar, canlı performanslar ve çocuklar özel atölyelerin düzenleneceği Chocolate Market’te çikolatanın kakao ağacı tohumundan sonra nasıl bir yolculuğa çıktığına şahit olacaksınız.

20 farklı butik ve markanın yer alacağı Chocolate Market, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde tüm çikolata severleri bekliyor.

Bu lezzetli festival sayesinde çikolatanın fıstık, fındık, badem ve diğer tüm ürünlerle nasıl sunulduğunu deneyimleyebileceksiniz.

Şehrin En Büyük Çikolata Festivali’ne katılmak isteyenler biletlerini Biletix üzerinden satın alabilir.

 

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.