Çocuk Odası için Dekorasyon Fikirler

Çocuk Odaları için Fikirler

Evin neşesi olarak dünyaya gelen ve bir anda ilgilerin odak merkezi olan çocuklar için büyürken yaşam alanı olarak kullandıkları çocuk odası, içeriğini aileleri tarafından hayal dünyasına çevirmesi onları oldukça mutlu edecek. Büyürken ilgi alanlarını öğrenebilir ve bu çizelge üzerinden mobilyalarından fiziksel gelişimlerine yarar sağlayacak oyun ortamları oluşturulabilir.

İsterseniz maceraperest sever bir çocuğunuz varsa tırmanacak alanlar, kaydıraklı yatak modelleri, kamp kurabileceği ve havasını yaşayabileceği Kızılderili çadırı bulundurabilirsiniz.

Bir diğer içerik olarak ise çiftlik hayatını veya evcilik oynamayı severler için masal dünyasından bir kare onlar için oluşturmak hem zihinsel gelişimini desteklerken hem de hayal gücüne katkı sağlayabilir.

Gizli Geçitler Yeni Bir Dünyaya Açılıyor

Evinizde çocuğunuzun farklı bir mizaca sahip olduğunu biliyorsanız onları eğlendirmek için sadece siz ile onun arasında kalacak sır ile farklılık oluşturabilirsiniz. Büyük bir gardıroptan odasına açılan sihirli bir kapı ya da kitaplık arkasında saklanan oyun alanı ile onlara bu hazzı yaşatmak sizin elinizde! Daha fazlası için ise kendi yaratıcı fikirlerinizi kullanarak hem kendiniz hem de uygun bir firma ile anlaşarak yaptırabiliriniz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.