DeFacto ürünlerini kendi tasarımlarınla buluştur

DeFacto, stilini kişiselleştirilmiş kombinleri ile yansıtmak isteyenler ve sevdiklerine özel tasarımlar oluşturmak isteyenler için DeFacto Your Design platformunu hayata geçirdi. DeFacto Your Design, özgün tasarımlarıyla kendini ifade etmek isteyen moda severlere kendi tasarımlarını yansıtma imkânı sunuyor.

 

‘Ulaşılabilir Moda’ anlayışıyla her yaşa ve her tarza hitap eden DeFacto, kişiselleştirilmiş ürünler ile yaratıcılığını göstermek isteyenleri DeFacto Your Design platformunda buluşturuyor. Moda ve yaratıcılığın bir araya geldiği DeFacto Your Design, kendi tarzını yansıtmak isteyenleri bekliyor. Giyimden hediyelik eşyalara ve aksesuarlara kadar birçok farklı kategoride ürünün yer aldığı DeFacto Your Design, hayallerdeki tasarımların gerçeğe dönüşmesini sağlıyor.

 

Kendine ve sevdiklerine özel tasarımlar yapma imkânı sunan DeFacto Your Design’de ürünlerin üzerine fotoğraf ve metin gibi kişisel baskılar yapılabiliyor. Ayrıca tasarım yapmak isteyenlere favori karakterlerin, popüler kültür ikonlarının, efsanevi film ve dizi temalarının yer aldığı hazır şablonlar da sunuluyor. Hazırlanan tasarımlar, dijital baskı tekniği ve GOTS sertifikalı organik boyalar ile yüksek kaliteli ürünler üzerine uygulanıyor. DeFacto, yeni platformu Your Design ile kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunuyor.

 

Stilini kişiselleştirmek isteyenler www.yourdesign.com.tr adresini ziyaret ediyor.

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın