Dubai Moda Haftası’na 30’a Yakın Ülke Katılacak!

Yaklaşan moda haftalarından biri olan Dubai Modest Fashion Week için detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son 10 yıla damgasını vuran ülkelerden biri olan Dubai, moda anlamında da geleceğin önemli merkezlerinden biri olmak istiyor.

Tatil ve gezi için dünyanın her yerinden ziyaretçi almayı başarabilen, lüksün sembolü haline gelmiş olan Dubai’de önemli markaların sunlacak olması Dubai’nin moda dünyasında da etkin rol oynaması için önemli bir değer taşıyor.

30’a Yakın Ülke Katılacak!

Dubai Modest Fashion Week organizasyonunda 30’a yakın ülkeden çok sayıda marka ve tasarımcının katılacağı açıklandı. Türkiye için de fazlasıyla önemli olan organiasyon Türk firması tarafından gerçekleştiriliyor. Think Fashion’in katkılarıyla oluşturulan Dubai’deki moda haftası T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından da güçlü bir destek almakta.

3 Gün Sürecek!

Etkinlik Emerald Palace Kempinski miX by Alain Ducasse’de gerçekleşecek. Tarihler ise 7-8-9 Mart 2019 olarak belirlenirken toplam 3 gün boyunca Dubai’de moda rüzgarı esecek. Organizasyon kapsamında 40 defilenin yanı sıra çeşitli aktiviteler de yer alarak organizasyona renk katılacak. Katılımcılar çok sayıda moda üzerine söyleşi izleyecek. Aynı zamanda 30 markanın da standının olacağı belirtiliyor.

Dubai’de kültür mozaiği ise yakından hissedilecek. Birbirine zıt ve çok farklı ülkelerin katılım göstermesi bunun en belirgin sebebi. Mozambik, Birleşik Arap Emirlikleri, Avustralya, Kuveyt, Endonezya, ABD gibi ülkelerden katılımcılar yer alacak.

Zeynep Özcan

Aysha Dergi’nin ilk yazarlarından olan Zeynep Özcan, USLA Akademi Profesyonel Aşçılık Bölümü mezunudur. Yemek yazarı olan Zeynep Özcan Aysha Dergi’deki köşesinde ünlü oyuncu, sunucu ve şeflerle röportajlar yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.