Emilia Clarke Game of Thrones’un Final Sezonu Öncesi Konuştu!

Dizinin başrol oyuncularından Emilia Clarke, merakla beklenen Game of Thrones final sezonu öncesi takipçilerini daha da heyecanlandıracak bir açıklamada bulundu. 1.5 yıldır 8. sezonun beklendiği dizi, tüm dünya ülkeleri tarafından en çok izlenen dizi haline gelmiş durumda.

7.sezondan sonra yeni sezonun gecikmesi bazı çevreler tarafından tepki alsa da dizi çekimlerinin zor şartlar altında gerçekleşmesi sürenini uzamasına sebep oluyor. Yeni sezonun yayımlanmasına çok az bir süre kala Emilia Clarke kendine yöneltilen mikrofona birkaç şey söyleyerek boş çevirmedi.

Dev Bir Sezon Olacak!

Yaptığı: “devasa bir sezon olacak” şeklindeki yorumu dizinin sürprizlerle dolu olacağını yorumluyor. 7 sezon boyunca her sezonda izleyiciyi şaşırtmayı başaran dizi 7. sezon sonunda da final bölümünde fazlasıyla şaşırtmıştı. Çok güzel bir noktadan yeniden başlayacak olan dizi sürprizlere gebe. Yeni servis edilen fotoğraflar ise yeni sezonda gücün kimde olacağına dair hiçbir sinyal içermiyor.

20 Fotoğraf Servis Edildi!

Bilindiği üzere 8. sezon tüm zamanlardan daha fazla merak uyandırdı. Bu merakın az da olsa dinmesi adına Game of Thrones yapımcıları yeni sezonun heyecanını dindirecek 20 fotoğraf sundu. Her fotoğraf bir poster niteliğinde ve her karakter taht önünde pozlandı. Bu durum bizlere taht oyunlarındaki savaşın daha kızgın bir halde olacağının belirtisi. Dizinin yeni sezonu 14 Nisan’da yayımlanacak. Beklentiler ise oldukça fazla.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.