Fashion Film Festivali İçin Geri Sayım!

Beşincisi düzenlenecek olan Fashion Film Festival’de geri sayım yaşanıyor. Dünya moda dünyası için önemli bir organizasyon olan ve İstanbul’da düzenlenecek olan festivalde moda filmleri görüntülenecek. Festivale katılım için başvuru sürecinin başladığı bugünden itibaren çok sayıda marka ve modacı harekete geçmiş durumda. Organizasyonun en dikkat çekici yanı ise sadece markaların yer almayacak olması. Aynı zamanda herhangi bir markaya bağlı olmayan tamamen bağımsız olarak organizasyonda yer almak isteyenler de moda filmlerini yayımlayabilecek.

KASIM AYINDA GERÇEKLEŞECEK!
Başvuruların şimdiden başladığı Fashion Film Festival 2019’un kasım ayı içerisinde başlayacak. Sadece iki gün sürecek olan organizasyonda moda dünyasından filmler yer alacak. Dikkat çeken önemli bir detay da en iyilerin seçilecek olması.

ÖDÜL DAĞITILACAK!
Organizasyon içerisinde ödül dağıtılacağı da bildirildi. En iyilerin belirleneceği moda filmleri arasından 7 tane farklı dalda ödül dağıtımı gerçekleşecek. Başvuruların 31 Ağustos 2019 tarihine kadar devam ederek alınacağı belirtilirken, farklı dallar arasında moda belgeseli ve en iyi tasarımlar gibi dallar da yer edinecek.

Moda dünyası için önemi oldukça fazla olan bu organizasyonun İstanbul’da gerçekleştirilmesi ise İstanbul’un moda dünyasındaki yeri açısından da ek bir değer katacak. Daha önce de çok farklı moda organizasyonluğuna ev sahipliğinde bulunan İstanbul, bu yeni organizasyon ile de öne çıkan Avrupa şehirlerinden biri olacak.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.