İyi Ve Estetik Dudaklara Sahip Olmak İçin

Dudaklar yapı itibarıyla çok sinir barındıran bölgelerden biri. Bu nedenle dudak kişilerde en çok dikkat çeken organlar arasındadır. Dudak estetiği ağrısız ve teknik bir operasyondur. Dolgu verilen dudaklarda estetik yapılırken dikkat edilmesi gerekli önemli hususlar bulunuyor. Dudak köşeleri orantılı yapılacak dolgu tekniği sayesinde olumlu sonuçlar sağlanıyor.

Dudaklar deformasyona karşı dirençlidir ve uzun ömürlüdür. Aynı zamanda kişilerde en çok dikkat çeken detayların başında gelir. Dudak estetiği uygulama yapılacak bölgelere anestezik kremler sürülerek başlar. 20 dakika sonra krem etkisi oluştuğunda mikro uçlu iğnelerle dolgu maddesi enjekte edilir. Dolgu sonrasında hasta normal yaşama dönüşmektedir. Ameliyattan dolayı her hangi bir ağrı hissetmez. Dudak estetiği; sarkmalar, kontur belirginleştirmeler, dolgunlaştırmalar, şekillendirmeler yapılan operasyonlardan.

Normal şartlarda dolgunun dayanma süresi 6 ay sürer. Aşırı dolgu maddesi kullanımı ve yanlış uygulama teknikleri sonucu yapay görünüm veren dudaklar ortaya çıkıyor. Bundan dolayı estetik yaptırdığınız zaman tecrübeli bir doktoru seçmek çok önemli. 
 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.