Trend Alarmı: Saç küpeleri

Hem kıyafette hem makyajda hem de saçta sürekli değişim isteyenlerden misiniz? Yeni şeyleri denemekten, uygulamaktan korkmuyorsanız saç küpeleri trendi tam da sizlere göre! Üstelik bunun için özel bir davete gitmenize de gerek yok, günlük hayatta da bu trendi deneyerek saçlarınıza yeni bir hava katabilirsiniz.

saç küpesi trendi

90’lı yıllarda trend olan saç boncuklarının günümüze uygun modern bir yorumlaması olan saç küpelerini, sıklıkla sokak stilinde de bloggerlarda da görüyoruz.

saç küpesi trendi

Bu saç küpelerini ya da diğer adıyla ‘saç piercing’lerini de ilk olarak ünlü isimlerin saçlarında görmüştük. Trendi ünlüler dünyasına sokan isim ise birçok ünlü ismin saç stilistliğini yapan Chris Appleton olarak görülüyor.

saç küpesi trendi

Bu saç küpelerini kullanmak da bir hayli kolay. Sıklıkla örgü modellerde öne çıkan saç küpelerini kullandığınız zaman, aksesuar kullanımını da en az miktarda tutmanız oldukça önemli.
Hem yaz hem kış mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz saç küpeleri ile modern ve romantik bir görünüm elde edebilirsiniz.

saç küpesi trendi

 

saç küpesi trendi

 

Av. Seher Tuba Çevik

Yerli ve yabancı birçok firmaya hukuk danışmanlığı yapan yazarımız Av. Seher Tuba Çevik, Aysha’da hukuk alanında yazılar yazmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.