IF Wedding Fashion Nefes Kesti!

İzmir’de düzenlenen organizasyon bir çok manken, modacı ve sanat camiasının önde gelen isimlerini ağırladı. Ayrıca defilede dünyanın popüler şarkıcıları sahne alarak en güzel şarkılarını dile getirdi.

İzmir’de düzenlenen ve bu yıl 13.’sü gerçekleşen fuarda damatlık ve gelinlik modelleri sergilendi. Tabi günümüzün ötesinde modellerin yer alması fuarı daha da farklı kılmış durumda.

Görkemli İki Gün

IF Wedding Fashion 22-23 Ocak tarihlerinde düzenlendi ve iki gün boyunca sürdü. Defilede yerli ve yabancı markalar adeta şov yaparken, solo defileler dikkat çekti. Defilede öne çıkan mankenlerden biri de Özge Ulusoy’du. Defilede baş manken olarak görünen Ulusoy, 8 farklı defilede farklı kostümler giyerek podyumda yürüdü.

Fuar her ne kadar damatlık ve gelinlik üzerine olsa da evlilik çatısı altında gece elbiselerine de yer verildi. Sergilenen çok sayıda parçanın ilgi çektiği defileyi renklendirenler ise şarkıcılar oldu.

Yurt dışından İzmir’e gelerek IF Wedding Fashion’da şarkı söyleyen Kate Linn ve Brianna, her iki günü de organizasyon kapsamında fuarda geçirdi. Defile ve fuar onların da fazlasıyla dikkat çekerken, etkileyici kıyafetlerin olduğuna vurgu yaptılar.

Bu tür organizasyonların genellikle İstanbul’da gerçekleşmesi sebebiyle IF Wedding Fashion’un İzmir’de yapılması da bir başka dikkat çeken detaydı. Defile ve fuar sonrasında konuşulan gelinlik, damatlık ve abiye elbiseler kadar Özge Ulusoy oldu. Kariyerinin top noktasını yaşayan ünlü model, İzmir’deki fuarda ilgi çeken isimdi.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.