’’İĞNESİZ MEZOTERAPİ MUCİZESİ İLE CİLDİNİZİ YENİLEYEBİLİRSİNİZ’’

Son yıllarda sıkça tercih edilen, Mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen ‘’İğnesiz Mezoterapi’’ ile artık ağrı ve acı olmadan cildi yenilemek mümkün. Chic Nail Beauty and Cosmetic’ in kurucusu Burcu Güzel Davud, İğnesiz Mezoterapi uygulamasına dair merak edilen soruları cevapladı.

 

Yeni nesil iğnesiz Mezoterapi ile acı ve ağrı olmadan yapılan işlem, kişinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak seçiliyor. Cilt yaşlanması ve sarkması, leke tedavisi, güneş lekeleri, saç dökülmesi, saç tedavisi gibi birçok tedavi alanının bulunduğunu belirten Burcu Güzel, ayrıntıları paylaştı.

‘’İĞNESİZ MEZOTERAPİ İLE DAHA CANLI VE GENÇ BİR GÖRÜNÜM ’’ 

 Mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen İğnesiz Mezoterapi ile artık ağrı ve acı çekmeden cilt yenileme, anti-aging, saç tedavileri, mimik çizgileri, göz kenarı kırışıklıkları, morluk, halkalanma, akne ve skar oluşumları tedavisinin mümkün olduğunu ifade eden Chic Nail Beauty and Cosmetic’ in kurucusu Burcu Güzel Davud,  ‘’İğnesiz Mezoterapi en çok lifting etkisi için tercih edilmektedir. Uygulama içeriğinde kullanılan maddelerle ciltte kolajen oluşumunu arttırılır ve anında etki göstererek daha canlı ve genç bir görünüme kavuşursunuz. Özellikle estetiksel sorunlarda etkili sonuçlar elde edilen Mezoterapi, uygulanan yerde kanama morarma gibi sorunlar oluşturabiliyordu. Mezopeeling teknolojisi ile bu sorundan tamamen kurtularak iğnesiz acısız ve iz kalmadan mükemmel sonuçlar elde edilmeye başlandı. İğnesiz Mezoterapi özellikle yaşlanma belirtilerini yok etmek için kullanılmaktadır. İşlem esnasında anti aging içerikli solüsyonlar düşük akımlarla cilde verilir ve çözüme ulaşılır. Bu elektrik akımı kas içine uygulanır ve kas yapısına zarar vermez’’ dedi.

 

 

‘’ 6 SEANSTA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR DEĞİŞİM SAĞLIYOR’’

 

Burcu Güzel, ‘’Ciltteki deformasyona göre değişiklik göstermekle birlikte en fazla 6 seans sonrasında gözle görülür sonuçlar elde edilebiliyor. 6- 10 saat arası işlem bölgesi sudan korunmalıdır. Makyaj uygulanması gerekiyorsa en az 4 saat beklenmelidir. İğnesiz Mezoterapi, iğneleme işleminden korkan hastalar için idealdir. Yüz, boyun, göğüs ve dekolte bölgelerinde yaşanan sarkma, gevşemeye yönelik sıkılaştırma, skar, iz tedavisi ve leke tedavisinde de kullanılır. Dolgu ile kombine edilirse uygulamanın etkisinin arttığı bir sinerji yakalanır. Lazer veya radyofrekans tedavilerinde, ip ve roller ile de birlikte de kullanılabilir’’ diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan