İpek Kumaş Alışverişin Vazgeçilmezi Olacak!

Bu yıl hangi tür kıyafetler moda olacak diye düşünürken alışveriş mağazalarında ipek kumaş ürünlerin daha fazla satın alınması öne çıkıyor. Kalite içermesi fiyatların biraz daha üst noktaya çıkmasını tetikleyen bir unsur olsa da ipek ürünler bu yıla damga vuracak. Sebebi ise sadece kaliteli olması değil. Yeni şık tasarımların ve farklı kombinlerin de ipek ile kolayca yapılabilmesi diyebiliriz.

JEAN İLE KOMBİN REVAÇTA!

Özellikle ipek üst giyimin alışverişte tercih edilmesi jean ile iyi bir kombin olmasından kaynaklı. Bir çok fenomen ipek üst ile jean kombini yaparak öne çıkarken, modanın duayenleri de bu kombini 2019 yılında öne çıkarmış durumda. Şık, çekici ve güzel kombinler için alışveriş sepetinize siz de ipek ürünler katabilirsiniz.

Peki ipek üst giyim ile daha farklı kombinler yapılamaz mı? Aslına bakarsanız ipek ile uyum içerisinde olan sadece jean değil. Aynı zamanda etekle de iyi uyum sağlayabilen ipek bluz ve gömlekler hem sokak giyiminde hem de ofis giyimi için de uygun. Bu da aslında tercih edilmesini sağlayan bir başka etken diyebiliriz.

İyi bir kombin edilmenin yanı sıra yıl içerisinde favori olarak görülen kombin ve mikro trendler arasında da yer alan ipek giyim, bu yıl kış modasında en sık görebileceğiniz kombinlerden olacak. Ve tabi sonbahar için de yine etkinliğini devam ettirerek gelecek yıla ilham veren kombin olarak sıkça anılabilir.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.