Kadınların Vazgeçilmez Tamamlayıcısı Şal Oldu!

Kombin yapıp bazı aksesuarlarla tamamlamak istediğiniz zaman beklentilerinizi karşılayan bir aksesuar bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Tabi eğer hala aklınıza şal gelmediyse. Kış aylarının hakim olduğu bu günlerde bir çok defilede Kış ve Son bahar kreasyonları tanıtılıyor. Tanıtımlarda öne çıkan tamamlayıcı aksesuarların başında ise şal geliyor. Hayatımıza daha sıcak tutması ön planda tutularak giriş yapan şal, günümüz kış aylarında oldukça popüler. Dev markalar ise durumun farkında.

ŞALSIZ KOMBİN YOK!

Ünlü dünyasına baktığımızda özellikle sokak modasında şalsız ünlüye rastlamak pek mümkün değil. Hal böyle olunca dev markalar fırsattan istifade birbirinden güzel şal tasarımlarını bir bir sergiliyor. Hem konfor sunan hem de iyi bir tamamlayıcı olarak bahsedeceğimiz şal, mağazalarda en fazla rağbet gören ürünlerin başında geliyor.

OCAK AYINDA EN ÇOK TALEBİ ŞAL GÖRDÜ!

Elbise, ayakkabı ve benzeri kıyafetler her daim popüler alışveriş materyalleri arasında yer alsa da Ocak ayı itibarı ile en fazla talep gören ürün bir tamamlayıcı oldu. Şal! Kadınların vazgeçilmez tercihi sadece ünlüler için değil, bir çok kişi için de ön planda. Eğer üzerinize uygun bir kıyafet bulamadığınızda bile şal ile farklı bir görüntü kazandırmanız mümkün.

Renk olarak ise daha çok toprak tonlarında tercihi yapılan şallar için çok fazla ve renkli modeller görmek de mümkün. Bugün hangi mağazaya girerseniz girin çok sayıda şal modeli görebilirsiniz. Şalların daha ön plana çıkmasındaki en büyük etken ise popüler sosyal hesap sahiplerinin paylaşımları desek yanlış olmayacaktır. Moda dünyasının bir yansıması olarak görülen sosyal ağlardaki hesaplar, şal açısından kış aylarında iyi bir ilham kaynağı oldu diyebiliriz.

Elif Üner

Aysha Yazarı Elif Üner, özel koleksiyonlar ve galeriler için çalışmalar yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.