Kış Makyajı Yapmanın Püf Noktaları Neler?

Kış Makyajı Nasıl Yapılır?

Biz hanımlar güzelliğimize ve güzel görünmeye çok önem veririz. Gündelik işlerimizden, aile sorumluluklarımızdan ve iş stresimizin arasında bakımlı olmak her kadının hakkı. Var olan güzelliği ortaya çıkartmak ise makyaj ürünleriyle ve doğru makyaj yapmakla mümkün oluyor. Kış aylarının gelmesiyle birlikte bu soğuk günlerde de güzel görünmeyi ve makyajımızı ihmal etmemeliyiz. Yüzümüzdeki ışıltıyı göz kamaştırıcı hale getirmek için birkaç tane makyaj kombini önerim var sizlere. Bu kombinim iş yeriniz için.

Yüzünüzdeki ufak kusurları kapatmak için biraz fondöten sürmelisiniz, kirpiklerinizde kahverengi bir maskara etkisi olmalı, boz kahverengi bir far sürmelisiniz, hafif pembe bir allıkla gülüşlerinizi ortaya çıkartıp nemlendirici dudak kremi ile makyajınızı tamamlayıp iş yerinde kendinizi çok canlı hissedebilirsiniz.

2. makyaj kombini ise arkadaşlarınızla buluşmaya giderken sizi doğal ve bakımlı gösterecek. Fondöten ve aydınlatıcı ile ten renginizi altın rengine çevirin, siyah bir eyeliner ve simsiyah bir maskara ile gözlerinizi ortaya çıkartın. Şeftali tonu bir allık ile yanaklarınıza canlılık verin ve dudaklarınızda kullanacağız koyu şeftali bir ruj sizi göz kamaştırıcı kılacak.

Kış Gelini Makyajı Nasıl Yapılır?

Ve son makyaj kombini ise akraba düğününüz için. Giyeceğiniz şık abiye elbiseyi tamamlayan makyaj ise göz kamaştırıcı olmalı. Aydınlatıcıyla birlikte uyguladığınız fondötenle kusursuz bir cilde sahip olun, gözlerinize uygulayacağınız gece mavisi far gözlerinizin büyüsünü ortaya çıkartacak, siyah maskara ve göz altına süreceğiniz siyah kalem gözlerinizin güzelliğini daha da belli edecek. Allığınızda ışıltılı bir ton seçin ve rujunuzu da çarpıcı bir renk ile tamamlayın. Düğünün gözdesi siz olacaksınız. Farklı ortamlarda uygulayacağınız kış makyajlarında belirli püf noktalarına ve seçimlere dikkat edersiniz mükemmel bir görünüm elde edersiniz .Parıltınız hiç kaybolmasın.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.