Lineadecor’dan Klasik Şıklığın Ötesinde Bir Tasarım: MONA

Mona üstün bir tasarımın, mükemmel yaşam alanına dönüştüğü bir model. Klasik çizgilerin modern ayrıntılarla buluşarak ortaya çıkardığı Mona, zamanın ötesinde bir tasarım olmasının yanı sıra, modern hayatlara da yakışacak kadar şık ve ferah. Mona modelinin verdiği ferahlık hissi, mutfağı evin en yaşanılır yeri haline getiriyor.

MONA 2 001

Mona; X-Mat, mat ve parlak lake renk seçenekleri ve alternatif kulp tasarımlarıyla her mekanda başka bir görünüm olanağı sunuyor. Parlak lake kapaklar ve taçlar, mutfağınıza klasik bir etki verirken, krom kulplarla bu etki modernize ediliyor. Altın rengi düğme formundaki kulp kullanımıyla ise Mona, geçmişin ihtişamlı yaşantısına göz kırpan bir tasarım. Klasik çizgide farklılık arayanların her türlü beklentisini karşılamak üzere Mona; beyaz, fildişi, gri, siyah, bej, kaşmir ve su yeşili gibi bir çok renk seçeneğine sahip.

Lineadecor ürün gamına yeni eklenen X-mat yüzeyler; extra mat dokusuyla şık bir görünüm sergilerken, anti-parmak izi teknolojisi sayesinde parmak izi bırakmama özelliğiyle ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasıyla mutfaklarda kullanım kolaylığı sağlıyor. X-mat lake uygulaması 2019 yılında Interzum Ödülleri kapsamında Akıllı Malzeme & Tasarım yarışmasında Yüksek Kaliteli Ürün ödülünü almıştır. Xia-Xylexpo İnovasyon Ödülleri 2018 yarışmasında ikincilik ödülünü almıştır.

MONA 1 003

Mona’nın geniş tezgah yüzeyi, mutfaklarda özgürlük hissi ihtiyacını bütünüyle karşılıyor. Yüksek üst dolaplar ve düşey alanların etkin kullanımıyla, daha fazla mutfak gerecini şık bir şekilde saklama imkanı verirken, küçük alanların işlevselliği artırılıyor. Mona, aksesuar ve mekanizma seçeneğindeki zenginlik sayesinde klasik bir görünümün ardında güncel her türlü ihtiyaç ve beklentiye farklı çözümler sunan seçeneklere sahip. Dolap içi aksesuarlar ve kiler mekanizmaları, mutfakta hız ve pratiklik sağlayan ayrıntıların başında geliyor.

LID1474

Sektörün lider markası Lineadecor  ‘Test edilmiş güvenlik’ anlamına gelen GS sertifikasına sahip. Başta Almanya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada tüketiciler için bir güven işareti olan GS logosu artık Lineadecor ürünlerinde. Bu işareti görenler, kullandıkları ürünün önemli testlerden geçtiğini biliyor ve  yüksek teknolojide üretilmiş  Lineadecor mutfaklarını güvenle kullanıyor.

Tüm Lineadecor mağazalarında ay sonuna kadar geçerli kampanya olanakları, farklı ödeme seçenekleri ve ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj  hizmeti ile mutfağınızı yenilemenin tam zamanı.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.