Louis Vuitton’dan 900 Dolarlık Kalemlik!

Moda sadece giysilerden oluşmuyor. Bunun en yeni örneği Louis Vuitton tarafından üretilen bir kalemlik oldu. Fransız marka yeni bir kalemlik tasarımı yaptı ve kalemlik için biçtiği fiyat 900 dolar oldu.

Sarmal şekilde katlanabilen kalemlik aslında çok da farklılık içermiyor. Onu pahalı yapan ise inek derisinden imal edilmesi ve markası. Klasik Louis Vuitton tuğrası ile kaplanan kalem rulosu için satışın ne miktarda olacağı merak ediliyor.

Kalemlerle Birlikte Satılıyor!

Louis Vuitton kalem rulosu alıp 900 dolar verdiğiniz zaman kalem rulosunu doldurmanız için kalem aramanıza da gerek yok. Çünkü Louis Vuitton kalem rulosu alanlara bir güzellik yapıyor ve kalemleri içinde veriyor. Tabi bu ne kadar kalemliği cezbedici kılar orası bilinmez.

Kalemlik hem kalem ve resim çalışması yapanlar için hem de öğrenciler için uygun. Fakat öğrencilerin bu kadar yüksek maliyetli bir kalemlik almak isteyeceğini pek sanmıyoruz. Tabi eğer ünlü bir ailenin çocuğuysanız eminiz ebeveynleriniz bu kalemliği size satın almak isteyebilir.

40 kalem için ayrı ayrı kumaş yuvası bulunan kalemlik seyahat edenler için tasarlanmış. Eğer kalemleriniz çok fazlaysa ve işiniz gereği kalemlerinizi yanınızda taşımanız gerekiyorsa Louis Vuitton’dan kalem rulosu satın alarak kaliteli bir muhafaza sağlayabilirsiniz.

Satış için net bir gün bildirilmedi fakat 2019’un Nisan ayında yani önümüzdeki ay satışta yer alacağı bildirildi.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.