MACHKA 2023 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU İLE FEMİNEN VE SOFİSTİKE BİR YOLCULUK

İlham veren desenlerin sofistike detaylar ve göz kamaştıran ışıltılı işlemelerle bütünleştiği eşsiz Machka formları, #machkaışıltısı nın zarif ve bir o kadar da feminen dünyasında benzersiz bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Machka’nın modern ruhuna özgür bir dokunuş sunan zamansız parçaların saten düşes, mikado, krep, organza, ipek twill, güpür ve vual kumaşları; el işçiliğindeki eşsiz detaylarla koleksiyonun büyüsünü güçlendiriyor.

 

Soyut ve geometrik formlu desenler ile geçmişe göz kırpan Machka kadını, canlı renklerin asil siyahlarla buluştuğu temalarla sezona dikkat çekici bir giriş yapıyor. Swarovski taşlı düğmeler, kristaller ve eclatlar koleksiyonun ışıltısını yansıtırken, dantel, inci ve ribana gibi detaylar tasarımlara sofistike bir şıklık katıyor.

 

Koleksiyonun renk paletini yansıtan pudra, fuşya, fıstık yeşili, mor ve tatlı lilaya eşlik eden zamansız beyaz, keyifli yaz akşamlarının en büyük kurtarıcısı rolünü üstlenirken; keten şort ve gömlek takım, desenli kimono takımlar ve romantizme vurgu yapan elbiseler Akdeniz’den sahillere uzanan hafif meltem esintilerine eşlik ediyor.

 

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın