Maskülen Tarz ve Bohem Şıklığı Kombin Önerileri

Maskülen Tarz Kombin Önerileri

maskülen tarz kombin önerileri
maskülen tarz kombin önerileri

Birbirinden özel kombin önerileri ile stilinizi baştan yaratmanın zamanı. Eğer maskülen tarz yaratmak isteyenlerdenseniz salaş formda hazırlanmış giyim modellerine yönelebilirsiniz. Sezonun en çok tercih edilenlerinden biri olan salaş pantolon modellerini mini bluzlar ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz kombinleri yırtmaç detayı ile desteklenmiş uzun yelek modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Modern şıklığın vazgeçilmezleri arasında yer alan bu kombin planlamasına bayılacaksınız.

Bohem Kombin Önerileri

bohem şıklığı kombin önerileri
bohem şıklığı kombin önerileri

Eğer bohem şıklığı sevenlerdenseniz etnik desen şıklığı ile tanışabilirsiniz. Sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alan etnik desene sahip giyim modellerini tek renge sahip bluzlar ile beraber kullanıma alabilirsiniz. Bu tarz kombinleri püskül detayına sahip aksesuarlar ile destekleyebilirsiniz.

Spor Tarz Kombin Önerileri

Spor tarzda kombin önerileri ilginizi çekiyorsa yırtık kot jean pantolon modellerine yönelebilirsiniz. Tarz yaratmak isteyenlerin ilk seçimi olan yırtık kot jean pantolon modellerini tek omuzu düşük bluzlar ile destekleyebilirsiniz.Bu tarz kombinleri püskül detayına sahip oxford ayakkabı modelleri ile beraber kullanıma alabilirsiniz. Eğer düşlediğiniz kombinler ile tanışmak ve tarz yaratmak isteyen bayanlardansanız önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.