Melisa Sözen Fransız Filminde Yer Aldı

Sinema oyuncusu olan Melisa Sözen Fransız bir filmde rol aldığı ortaya çıktı. Türk yapımı önemli projelerde yer alan ve bu şekilde ismini duyuran Sözen’in yurt dışından oyunculuk teklifleri alması üzerine değerlendirdiği filmin gösterimi ise önümüzdeki aylarda gerçekleşecek. Melisa Sözen, Av Mevsimi, Pazarları Hiç Sevmem, Kış Uykusu, Okul gibi Türkiye’de geniş yankı uyandırmış filmlerde yer almasıyla dikkat çekmişti.

Sadece yer aldığı filmler değil, birlikte oynadığı isimler de oldukça önemliydi. Şener Şen, Çetin Tekindor, Cem Yılmaz, Metin Akpınar, Haluk Bilginer, Demet Akbağ gibi isimlerle filmlerde yer almıştı. Şimdi ise Türkiye sınırları dışında da bir filmde yer alan Melisa Sözen’in bu projeyle birlikte yurt dışından farklı film projelerinde de yer alabileceği konuşuluyor.

Türkiye’de Yayınlanacak

Damien Veut Changer le Monde olarak açıklanan filmin tanıtımı ise bu günlerde Fransa’da gerçekleşecek. Tanıtım etkinliği için Fransa’ya giden Melisa Sözen bir süre Fransa’da kalacak ve film etkinliklerinde izleyiciler ile buluşacak. Filmdeki karakter ismi ise Franck Gastambide. Fransa’daki Gala sonrasında Türkiye’de yayına girecek olması ise Melisa Sözen’in kariyeri için önemli bir değer olacak. Filmin Mart ayında Türkiye ile eş zamanlı olarak farklı ülkelerde de vizyonda olacağı aktarıldı.

Melisa Sözen’in film hakkında bir de yorumu bulunuyor. Komedi filmi olduğunu ve bunun kendisine ekstra eğlence kattığını söyledi. Eğer komedi filmlerinden hoşlanıyorsanız Mart ayı için Melisa Sözen’in yeni filmine katılım gösterebilirsiniz.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.