Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2019’un Detayları Belli Oldu!

Her yıl düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, en çok merak edilen moda haftalarından biri. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2019’un mekan ve tarih bilgileri açıklandı…

Birbirinden farklı markalara ev sahipliği yapan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, 2019 yılında da düzenlenecek. 13. Sezonu gerçekleşecek olan İstanbul Moda Haftası’nda Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonları sergilenecek.

Yalnızca Türkiye’nin değil, bölgenin de en kapsamlı uluslararası moda platformu olma özelliğine sahip olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, 2019 yılında da moda severleri ağırlayacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından destekleniyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2019 ne zaman?

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2019

Her yıl merakla beklenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un bu yıl düzenlenecek olan 13. sezonunun mekan ve tarih detayları belli oldu. Fashion Week Istanbul, altı yıldır uluslar arası moda takvimine bağlı olan yılda 2 kez düzenleniyor.

Moda sektörü profesyonellerini Türkiye’de bir araya getiren Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2019, 19 – 22 Mart 2019 tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.