Milano Sonrası Ferruh Karakaşlı’ya  Sipariş Yağıyor!

Türk moda tasarımcılarından biri olan Ferruh Karakaşlı, İtalya’daki moda haftasında defilesi bulunan moda tasarımcılarından biri olarak öne çıktı. Ülkemizi temsil etmesinin yanı sıra başarılı tasarımlar sunması siparişleri arttırdı.

Milano’daki Moda Haftası’nın sona ermesinin ardından bir çok marka ünlüler tarafından not alındı. Bu markalardan biri de Ferruh Karakaşlı tasarımlarıydı. Ünlü isimler yeni tasarımcılarla çalışmak ve onların elbiselerinden satın almak için yarışa girmiş durumda. Ferruh Karakaşlı ise Milano’daki defile sonrasında oldukça ön plana çıktı.

Siparişler Arttı!

Milano gibi prestijli bir moda haftasında iyi tasarımlar sunmanın mutlak getirisi tartışmasız sipariş artışı olacaktır. Gerek ünlü isimlerden gerek yabancı firmalardan. Ferruh Karakaşlı’nın yeni tasarımlarına yurt dışından çok sayıda sipariş geçildiği kaydedildi. Bu durum Milano’da Karakaşlı’nın başarısının en iyi göstergesi.

İki Renk Öne Çıktı!

Tasarımlarda birbirinden farklı renkler sunulsa da turuncu ve mor tasarımlar ön planda yer aldı. Sıra dışı kombinler ile daha fazla ilgi çeken Ferruh Karakaşlı tasarımlarına anlık pozitif tepkiler de gecikmedi.

Defile sonrasında Ferruh Karakaşlı’nın en çok sipariş aldığı ülkeler arasında Almanya, Çin, ABD, Kanada, İtalya ve İngiltere yer aldı. Özgün ve fark yaratan kombinler onun başarısındaki en büyük sır. Önümüzdeki günlerde sipariş sayılarının en yüksek seviyeye ulaşması mümkün. Nitekim Ferruh Karakaşlı bu yıl en fazla sipariş çıkarttığı yıl olabilir.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.