Mini Simli Elbise Nasıl Kombinlenir: Modelleri Neler

Abiye ya da gece kıyafeti dendiğinde her ne kadar uzun maksi modeller akla gelse de mini elbisenin cazibesi asla yok sayılamaz. Bu sene yazlık ve kışlık abiyeler de minilerin altın yılı olabilir. Fiziğine ve kendine güvenen kadınları davetlerde minilerle görüyoruz. 2019 mini simli elbise modelleri her seneninkinden daha şık ve daha moda. Bu sene abiyede en moda olan pullu elbiseler miniler de simle birleşince kendine güvenen kadınların ilk tercihleri olmakta. Özellikle düzgün fizikli hanımlarda mini elbisenin şıklığının yerini hiçbir kıyafet dolduramaz. İster seksi ister masum görünmek istesin bunu mini bir elbise ile oldukça kolay başarabilir.

Özel gecelerde özel davetlerinizde giyebileceğiniz muhteşem abiye modellerini bir araya getiriyoruz evet hanımlar arkadaşlarınız dostlarınız arasında farklı şık modern görünmek istiyorsanız sizlere yardımı olacağını düşündüğümüz sırt dekolteli 2019 abiye modellerine göz atmanızda fayda var kusursuz fiziği olan kadınlar için muhteşem bir seçim olacağından hiç şüphemiz yok. Bir çok kadın tarafından tercih edilen sırt dekolteli abiye modelleri size ayrı bir güzellik katıyor.

Bu senenin simli ve pullu mini elbiseleri ile kadınlar davetlerin en gözdeleri olacak. 2019 mini simli elbise modelleri ile ister bir akşam yemeğine isterseniz görkemli bir davete gidecek olun elbiseniz sizi asla mahcup etmeyecek, davetin en şık kadını siz olacaksınızdır. Mini simli elbiselerde straplez ya da ip askılı modeller kadar kolsuz modelleri çok sık görüyor olsak bu sene bu modeller yarasa kollar eklendi. Mini elbiselerde V yakalar, yuvarlak yakalar kadar sıfır yaka kapanmış tül ile bütünlenmiş modeller ile de beğeni topluyor.

Işıltıyı seven kadınlar özellikle gençler arasında mini simli elbiseler çok tercih ediliyor, özellikle bu sene ki mezuniyet balolarında genç kızların çoğunu 2019 mini simli elbise modelleri ile göreceğimiz kesin görünüyor. Mini simli elbiseler ile artık kadınlar hem şık hem daha özgüvenli.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.