Moda Oscar Töreni’nde Yeniden Yazıldı!

Los Angeles’daki Oscar Töreni sadece Oscar Ödülleri’nin dağıtıldığı değil aynı zamanda moda ve stil anlamında da öne çıktı. Benzer organizasyonlar moda için önemli doneler verirken, moda dünyasındaki tasarımlar ise bu tür organizasyonlarda daha sık kullanılıyor.

Tamamen ünlü isimlerin katıldığı Oscar töreni çok farklı tasarımların hatta yer yer aykırı kıyafetlerin kullanılmasına sahne oldu. Kırmızı halı bu kez her yıl olduğundan daha fazla konuşulacak.

SMOKİNLİ ELBİSE ÇOK KONUŞULACAK!

İskoç dışında bir erkeğin etek giydiğini görürsek sanıyoruz hepinizi şaşırtır. Giyilen etek eğer bütün bir elbiseyse bu daha da farklı bir durumu ortaya çıkarır. Billy Porter’ın giydiği kıyafet tam anlamıyla smokinli elbiseydi. Fakat bu elbisenin üst kısmı erkekler için ideal. Alt kısmı ise kadınlar için. Aslında bir bayan elbisesinden farksızdı. Elbisenin imzası ise Christian Siriano’ya ait. Gece boyu en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başaran Porter, yıllarca kırmızı halıda verdiği poz ile konuşulacak.

Lady Gaga ve Bradley Cooper!

Genellikle giydikleriyle ön plana çıkan ve moda dünyasını sık şekilde ters köşeye yatıran Lady Gaga, geceye bu kez giysileriyle değil şarkısıyla damga vurdu. Bradley Cooper ile seslendirdiği Shallow şarkısı büyük ilgi gördü. Şarkı, aynı zamanda A Star is Born filminin de şarkısı.

Gecenin son bulmasının ardından dağıtılan ödüller kadar ünlülerin üzerindeki şık tasarımlar da konuşulacak gibi duruyor. Nitekim Oscar gecesinin ardından bu gün en az ödülleri alan isimler kadar ünlülerin giydikleri kıyafetler de ilgi çekiyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.