Modanisa’dan Namshi’ye ikinci özel koleksiyon

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, öncülüğünü yaptığı modest moda sektöründe dünya çapında tanınan çevrimiçi pazaryerleriyle iş birliğini sürdürüyor. Orta Doğu’nun önde gelen pazaryerlerinden Namshi ile yaptığı iş birliği kapsamında bu sene ikinci özel koleksiyonunu satışa çıkaran Modanisa, “2023 Refka İlkbahar-Yaz Koleksiyonu” ile moda dünyasındaki yerini güçlendirmeyi hedefliyor.

 

Modanisa, geçen sene Orta Doğu’nun önde gelen pazaryerlerinden Namshi’de satışa açtığı özel koleksiyonundan sonra bu sene de ikinci koleksiyonuyla yayında. Sadece Namshi’ye özel olarak tasarlanan 2023 Refka İlkbahar-Yaz koleksiyonu, doğadan ilham alan, doğal kumaşlar ve parlak renklerle harmanlanmış tasarımları ile şık ve tarz görünmek isteyen kadınlar için özel olarak hazırlandı.

Modest modanın ünlü influencer’ı ile Hayoushi ile iş birliği

Modanisa, Namshi’ye özel koleksiyonunun tanıtımı için Dubai’nin önde gelen influencerlarından Hayoushi ile de iş birliğine gitti. Uluslararası modest modanın öncü isimlerinden Hayoushi, koleksiyonun tanıtımında yer alarak muhafazakar kadınların stilini yansıtan parçaları gözler önüne seriyor.

Refka’nın en trend ve zamanının ötesindeki parçaları, özel tasarım desenlerle birleştirilerek oluşturduğu koleksiyon, kendi kimliğini özgürce ifade etmek isteyen seçkin Namshi kullanıcılarını bekliyor. Modanisa’nın 2023 Refka ilkbahar-yaz koleksiyonunu incelemek ve satın almak için Namshi’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan