Muun ve TENCEL™ Joyfull Nature koleksiyonuyla sürdürülebilir moda için güçlerini tekrar birleştirdi

    TENCEL™, Muun ile yaptığı işbirliğiyle hazırlanan Joyfull Nature koleksiyonuyla kadınlara doğanın canlılığı ve çeşitliliğinden ilham alan sürdürülebilir bir stil çizgisi sunuyor.  Selülozik kökenli TENCEL™ elyafları kullanılarak hazırlanan koleksiyon, kumaşların yumuşak dokusu sayesinde hem günlük ve rahat, hem şık parçaları bir araya getiriyor. 

 

Avusturya merkezli selülozik elyaf markası TENCEL™, çevreci koleksiyonların tasarlanması için markalara hammadde seçiminin önemi konusunda ilham veriyor. TENCEL™,  sürdürülebilirliği odağına alan Muun ile yaptığı işbirliğiyle hazırlanan ikinci koleksiyonu “Joyfull Nature” ile doğa dostu tasarımları desteklemeye devam ediyor.

 

Joyfull Nature sürdürülebilir bir stil çizgisi sunuyor

Muun X TENCEL™ Joyfull Nature Koleksiyonu doğadan ilham alarak canlı tonlarla hazırlanan zamansız tasarımlardan oluşuyor. Kadınlara sürdürülebilir bir stil çizgisi sunan koleksiyon, rahatlıktan ve şıklıktan ödün vermeyen, yıllarca kullanılabilecek parçaları buluşturuyor. TENCEL™ Lyocell elyaflar kullanılarak hazırlanan Joyfull Nature koleksiyonu, doğanın kalbinden ilham alan bir yaz rüyasına atıfta bulunuyor. Koleksiyonda şık elbiselerden tulumlara hem günlük hem özel günlerde kullanılabilecek parçalar, rahat ve konforlu tasarımlarla birleşiyor.

 

Doğal olarak iyi hissettiren elyaflar

TENCEL™ markalı elyaflar kumaşlara,  uzun süreli yumuşaklık, nefes alabilirliğe katkı, renk canlılığı gibi fonksiyonellik katıyor. Botanik kökenli TENCEL™ selülozik elyaflar, kumaşları günlük tüketici ihtiyaçlarına uygunluk sağlayacak şekilde dönüştürerek sizin için yeni bir sürdürülebilirlik ve doğal konfor standardı belirliyor. Koleksyon ile tanışmak için https://www.muun.com.tr/muunxtencel websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan