NAZ CITY HOTEL TAKSİM HAMMAMİ’DE BOL EĞLENCELİ ÖZEL BİR GELİN HAMAMI RİTÜELİ

Osmanlı’dan günümüze süregelen ve gelinlerin vazgeçilmez düğün ritüelleri arasında yer alan Gelin Hamamı, Naz City Hotel Taksim bünyesinde yer alan Hammami’de özel bir güne dönüşüyor.

 

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan ancak günümüzde unutulmaya yüz tutmuşken yeniden canlanan Gelin Hamamı ritüleli, gelin adayları için hem dinlendirici ve yenileyici bir spa deneyimi, hem de bir o kadar eğlenceli seçenek oluyor.

 

Hammani’de sunulan Gelin hamamı konsepti ise, normal hamam konseptinden çok daha farklı ve eğlenceli… Gelinin arkadaşlarıyla unutulmaz anıya dönüşen bu ritüel, o güne özel süslemeler eşliğinde hazırlanıyor. Gelinlerin kendilerini harika hissedeceği Gelin Hamamı paketine özel fotoğraf çekimi ise günü ölümsüz kılıyor.

 

Düğün öncesi zihnen ve bedenen rahatlamak için tüm detayların düşünüldüğü Hammai’de, Gelin Hamamı organizasyonu kına gecesi ya da bekarlığa veda konseptleriyle de birleştirilebiliyor. Gelinin, çalınan müzik eşliğinde hamama girmesiyle başlayan ritüel, özel kese köpük masajıyla ve kına faslıyla devam ediyor. Hamam kınası yakıldıktan sonra gelin ve arkadaşları doyasıya eğleniyor.

 

Hamamın iyileştirici etkileriyle cildiniz toksinlerden arınırken Gelin Hamımı’na özel hazırlanan eğlence ise ruhunuza iyi geliyor. Kendinizi son derece hafiflemiş ve rahatlamış hissediyorsunuz.  Terapi niteliğinde olan Gelin Hamamı, sizi hem pırıl pırıl bir cilde kavuşturuyor hem de düğüne hazırlık sürecindeki zihinsel yorgunluğunuzu atmış oluyorsunuz. Geleneksel Türk hamamını modern detaylarla yorumlayan Hammami’den kendinizi mutlu, eğlenmiş ve dinlenmiş; sultanlar gibi hissederek ayrılıyorsunuz.

 

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın