New York’ta amfAR Gala Rüzgârı!

Bu günlerde tüm dünya New York’ta başlamak üzere olan moda haftasının izini sürüyor. 8 Şubat itibarı ile start alacak organizasyon öncesinde bir çok ünlü amfAR Gala’da yer aldı. Ticari bir amacı bulunmayan kuruluş olan amfAR, AIDS karşıtı bir kuruluş olarak her yıl sürekli farkındalık yaratma amacıyla etkinlikler düzenlemekte. New York Moda Haftası öncesinde galası bulunan amfAR’a her daim dünya magazin gündeminin ilk sıralarında yer alan isimler yer aldı. Türk fotoğrafçılarından Mert Alaş ise organizasyonda önemli bir yere sahip.

amfAR, bu yıl içerisindeki ilk Gala organizasyonunu New York’ta geçirirken yıl içerisinde Cannes, Honkong, Mexico City, gibi şehirlerde de GAla organizasyonlarıyla etkinlik düzenleyecek. Ticari bir kuruluş olmaması sebebiyle bir çok ünlünün desteğini üzerinde bulundurması ise en büyük avantajı. Bu sayede şöhret yolunda başarı elde etmiş isimlerin katılımı, savaş verilen AIDS’e karşı daha fazla dikkat çekilmesini sağlıyor.

CESUR GİYİM ÖN PLANDA!
Gece her ne kadar AIDS için farkındalık yaratmaya yönelik olsa da bu amaç biraz geri planda kaldı. Çünkü geceye katılan isimler, kıyafetleriyle geceye konu oldu. Giydikleri elbiselerin fazla iddialı ve cesur olması sebebiyle bugün bir çok magazin kaynağı bunu konuşuyor. Peki hangi isimler geceye katıldı dersiniz?

Kim Kardashian gecenin güzellerinden sadece biri. Kourtney Kardashian’da geceye eşlik eden isimlerdendi. Alman model Heidi Klum’da yine oradaydı. Alessandra Ambrosio ve Karolina Kurkova gibi çok sayıda yıldızı gece boyu görmek mümkündü. Her güzelin iddialı kıyafet tercih etmesi ise en çok konuşulan konu. Kardashian kardeşler göğüs dekolteye sahip kıyafetlerle katıldı.

amfAR Gala ardından şimdi ise gözler tam anlamıyla hiç bir moda haftasıyla kıyaslanmayacak kadar iyi bir organizasyona çevrilecek. Şöhretli isimlerin akın edeceği, yılın en iyi tasarımlarının sergileneceği, çeşitli şovlarla güzelleştirilecek olan organizasyon bir çok kaynak tarafından canlı olarak aktarılacak.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.