Okul İçin Kadın Saç Modelleri

Okulların açılması ile süslü genç hanımların üst baş derdi de başlamış oluyor. Okula giderken sabah erkenden aynanın karşısına saatlerde zaman ayıramayacağımıza göre sizin için kolay ve şık saç modellerini öğrenmek istersiniz. Böylelikle sabah saçıma hani modeli vereyim düşüncesinden de kurtulmuş olursunuz. Sizler için hem kolay hem pratik hem de sizleri olduğunuzdan daha hoş gösterecek okul için saç modellerimiz.

Okul İçin Kadın Saç Modelleri Nasıl Olmalı

At Kuyruğu Saç Modeli

Tepeden sıkı bir at kuyruğu yaptığınız saçınıza kalın maşa ile iri dalgalar vererek romantik bir hava yaratmış da olursunuz. Ya da yaptığınız atkuyruğunu ikiye ayırıp fiyonk tarzını da oluşturabilirsiniz.

Balerin Topuzu Saç Modeli

Hem çok rahat hem de çok pratik olduğu için genç hanımların en çok tercihi olacağından eminiz. Ayrıca da modası hiç geçmeyen bir saç stilidir. Saçlarınızı sıkı yaptığınız atkuyruğundan sonra topuz süngeri kullanarak saçlarınızı süngerin hiç gözükmeyecek şekilde saçlarınızla kapladıktan sonra kalan saçlarınızı süngerin altına saklayabilirsiniz.

Doğal Dalgalı Saç Modeli

Saçlarınızda doğal maşa dalgalarını seviyorsanız yalnız sabah kalktığınızda bunun için zamanınız yoksa, saçlarınızı aşağıdan ikiye ayırıp sıkı bir şekilde birbirine doladığınız saçınızı sabitleyin. Böylelikle sabah saçlarınızı açtığınızda doğal dalgalara kavuşmuş olursunuz.

Örgü Saç Modeli

Hayatımızda hiç bitmeyecek bir saç trendi. Saçlarınız bir tülü istediğiniz şekli alamıyor mu? Ve az zamanınız kalmış ise hemen yandan ayırdığınız saçlarınızı örerek tepenizde birbirine dolayarak tabi yandan ortaya hoş bir görüntü çıkartabilirsiniz. Tabi perçeminizi bırakmayı da unutmayınız. Başka örgü saç modellerinde sütçü kız çocuğu,balık sırtı, yandan örgü modellerini de saçlarınızda uygulayabilirsiniz

  • Saçlarınızı hafif ıslatıp bakım kremi uygulayarak hafif kıvrılık vererek arkadan tek toka yardımı ile saçlarınızı toplayabilirsiniz.
  • Saçlarınız kısa kıvırcık ve şekil alması zor diyorsanız ? Saçlarınızı ıslatıp jöle yardımı ile şekil verdikten sonra sprey sürerek saçlarınızın bozulmamasını da sağlamış olursunuz.

Çalışan Kadın Saç Modeli

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.