Oversize Kazak Nasıl Kombinlenir?

Soğuk havadan kaçarak bugün ne giysem sorusuna mı takıldınız? İşte sorunun anahtarı olarak değerlendirebileceğiniz oversized kazak kombinleri kış modasınada gönderme yapmanızı sağlıyor. Mevzu kış modasından çıkıp sokak modasına vardığında yine aynı kaçış planındaki kazak kombinlerine ulaşılmasına neden oluyor. Oversize akımının güçlü rüzgarı jean modellerinden tişörtlere ve şimdilerde ise kazakları kapsama alanına alıyor. Kasıganın tam ortası, oversized kazak giymenin tam zamanı!

Oversize Kazaklar Nasıl Giyilir?

Geniş bir açıya yayılan dökümlü kazaklar ne  yazık ki pek geniş bir şekilde değerlendirilmiyor. Zaten bol olan kalıbına bir adet daha bol ve geniş kesimli kıyafet bir türlü kabul etmiyor. Olduğunuzdan daha kilolu gözükmek hoşunuza gidiyorsa tabii ki her türlü bol parçayı kullanabilirsiniz. Tabii çuavl misali görünmeyi de göze alabiliyorsanız…

Kazak Etek Nasıl Kombinlenir?

Kış trendlerinde de karşımıza çıkan bu ikili, gündelik kombinler kadar ofis stilleri içinde tercih edilebilir. Her türlü etek boyunu kaldırabilen yapılarını duruş arayışınıza göre değerlendirebilirsiniz. Şık bir stil için mini eteklerle, salaş bir duruş için ise midi eteklerle kazakları kombinleyebilirsiniz. Özellikle de uzun kazakları şık parçalar kullanarak kombinleyip, çabasız şıklığı elde edebilirsiniz.

Kısa Ceketlerle Kombin Nasıl Yapılır?

Uzun ve olabildiğine geniş kazakları kombinde öne çıkarmak için kısa kaban ve deri ceket modelleri ile kullanabilirsiniz.

Mutlaka Bir Gömlek

Her ana hazırlıklı olmak için kombininiz detayında mutlaka gömlek barındırmalı. Kazak içine gömlek giyerek aşina ama özgün bir tarz yakalamak mümkün.

Atkıdan Kolye Nasıl Yapılır?

Sanki zerinize bir beden büyükmüş gibi duran ve emaneten giymişsiniz havası veren oversized kazaklar ince kolyeleri yutuyor. Adeta hiç aksesuar kullanmamış havası veren kolyeler yerine atkılardan yararlanın. Bir atkıyı kolye olarak farz edin ve aksesuarsız yapamıyorsanız boynunuzdan eksik etmeyin.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.