Özel Anları Taşıyan Altın Kolye Ucu Tasarımlar Aypa Mücevher’den

Motifli, kapaklı, taşlı, renkli ya da sade. Aypa koleksiyonlarında yeni sezon altın kolye ucu modelleri yine heyecan verici. Geçtiğimiz sezon, koleksiyonlarına oldukça ilgi gören renkli taşlı altın kolye ucu modelleri ekleyen Aypa, özellikle mineli tasarımlarıyla büyük alkış toplamıştı. Yeni sezonda yeni tasarımlarla takipçilerini heyecanlandıran marka, altın kolye ucu konusunda iddiasını bir kez daha ispatlamış oldu.

Sezon tasarımlarında canlı renklere ve kusursuz çizgilere yer veren Aypa, hemen tüm tarzlara hitap edecek altın kolye ucu alternatifleriyle göz dolduruyor. Hemen her modelde ilk dikkat çeken özelliklerden olan kusursuz işçilik, Aypa tasarımlarının bu derece güçlü olmasının esas nedenleri arasında gösteriliyor. Mücevher sanatçılarının titiz işçilikleriyle şekillenen altın kolye ucu modelleri, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Ayna Model Kolye Ucu

 

 

Koleksiyonun açık ara en dikkat çekici altın kolye ucu tasarımlarından biri. Özel efekt ve işlemeleri ile adeta gerçek bir ayna ışıltısı sunan model, klasik ayna çerçevesi işlemesi ile de oldukça dikkat çekici. 14 ayar sarı altın kullanılan tasarım yaklaşık 3 gramlık ağırlığı ile gündelik kullanım için de oldukça konforlu alternatifler arasında gösteriliyor. Dikdörtgen ana hattı süsleyen özel işçilikli çerçeve bu modeli farklılaştırırken ayna yüzeyinde kullanılan özel efektler, gün boyu eşsiz bir ışıltı sunmasını sağlıyor.

Balık Model Kolye Ucu

 

Hem renkli ve taşlı altın kolye ucu tasarımlarından hoşlananlar için hem de balık burçları için son derece cazip alternatiflerden biri. 24 milimetre boyutuyla son derece dikkat çekici olan bu eşsiz tasarımda 14 ayar sarı altın kullanılmış. Hem balık figürü ve onun özgün hatları hem rengi hem de eşsiz ışıltılı taşları ile göz dolduran tasarımı gündelik olarak kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 Altın Taşlı Uçak Kolye Ucu

Altın taşlı uçak kolye ucu, tarzıyla, ışıltısıyla sezonun en favori tasarımlarından biri. 14 ayar sarı altın kullanılan modelin muazzam oval hatları, kusursuzluğun ve sadeliğin birer yansıması. Kullanılan taşlar ve süslemeler sayesinde kanatlarından parıltı yayan bu eşsiz altın kolye ucu, 4 gram ağırlığıyla gündelik kullanıma da son derece uygun. Kendinize ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu eşsiz tasarıma kısa bir süre için özel indirimli fiyatlarıyla sahip olabilmeniz de mümkün.

Beyaz Madalyon Ay Kolye Ucu

 

Madalyon altın kolye ucu modelleri, yeni sezonda da yine sayısız farklı tasarımla karşımızda. Aypa koleksiyonunun bu özel ay motifli madalyon tasarımı hem ideal boyutu hem de uygun fiyatı ile oldukça dikkat çekici. Sarı altın üzerinde yer alan taşlı ışıltılı çerçeve, madalyonun olabildiğine dikkat çekici görünmesini sağlamış.  Madalyon içerisinde yer alan ay ve yıldız motifleriyle farklılaşan tasarımı hem gündelik kıyafetlerinizle hem de özel davet ve etkinliklerde şık kombinlerinizle kullanabilirsiniz.

Yeşil Mineli Sekizgen Kolye Ucu

Yeşil mineli sekizgen altın kolye ucu, sade ve bir o kadar da dikkat çekici görüntüsüyle altın severlerin kaçırmaması gereken Aypa tasarımlarından biri. Kusursuz köşe ve kenarlarıyla dikkat çeken tasarım, parlak mine ışıltısını teninize taşıyacak. 14 ayar sarı altın kullanılan bu özel parçaya kısa bir süre için özel indirimli fiyatıyla sahip olabileceğinizi de hatırlatalım.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan