Pişik Problemine Karşı Mustela Uzmanlığı

Pişik problemi, bebeklerin huzurunu bozan en yaygın cilt problemlerinden biridir. Bez bölgesinin uzun süre kapalı kalması nedeniyle oluşan havasızlık, dışkının bebek cildi ile teması, ek gıdaya geçiş nedeniyle bebeklerin hassas cildinde kolaylıkla meydana gelebilir ve miniklere rahatsızlık verir. Ancak dikkatli ve etkili bir bakım ile üstesinden gelinebilir.

Bebeğinizi Mustela Vitamin Bariyer 123 Pişik Önleyici Krem ile Koruyun

Anne-Bebek cilt bakımı konusunda en güvenilir markalar arasında yer alan Mustela, her bez
değişiminde kullanıma uygun %98 doğal kökenli içeriğe sahip Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi ile etkili ve yüksek toleranslı bir cilt bakımı sunmaktadır. Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi içeriğindeki Avokado Perseose cildi rahatlatırken, Alkasya Oxeoline cildi korur ve Ayçiçeği Yağı Distilatı cildi destekler. Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında hipoalerjenik olarak test edilen ürün, parfüm ve paraben içermez. Doğumdan itibaren güvenle kullanılabilir. Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi 50 ml 29,90 TL satış fiyatı ile anlaşmalı eczanelerden temin edilebilir.

Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi Ürün Foto
Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi Ürün Foto
Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.