Rihanna’dan Yeni Aksesuar Markası Geliyor!

Rihanna, şarkılarıyla dünyaya ismini duyurduktan sonra şu sıralarda moda sektöründe de fazlaca yer almak istediğini moda dünyasına aksettiriyor.

Daha önce iç çamaşırı markasıyla sıkça gündeme gelen Rihanna, bu girişimin ardından yeni bir proje ile daha gündeme gelecek gibi görünüyor. İç çamaşırı markaları arasında kısa sürede iyi yol kat eden Rihanna, aksesuar için de kolları sıvamış durumda.

Bir Marka Daha Geliyor

Bir çok ünlü isim ana mesleği dışında farklı iş kollarına da eğilim gösterebiliyor. Rihanna’da bu ünlüler arasında çoktan yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde görüntü veren Rihanna’nın kullandığı gözlüğün bir kısmında Fenty yazısı göründü. Bu aslında Rihanna’nın var olan bir markası. Fakat Fenty bünyesinde farklı kategoriler bulunuyor. Kıyafet, iç çamaşırı, kozmetik gibi. Şimdi ise aksesuar alanında da yeni bir alt marka oluşacak gibi duruyor.

İşbirliği Görüşmeleri Yapıyor

Henüz resmi bir açıklama var mı diye soracak olursanız resmiyete bağlanmış bir konu değil. Fakat kesin şekilde gözlük üzerinde görünen marka, durumun bir habercisi. İşbirliği için önemli markalarla görüştüğü de gizli tutulmuyor.

LVMH isimli grup ile görüşmeler yapan Rihanna, üretim aşamasında LVMH ‘den destek alacak gibi görünüyor. Bahsi geçen grup, bir çok önemli marka ile de iş birliği yaparak üretiminde rol oynuyor.

Aksesuar için belirlenen markanı bu yıl içerisinde kesin olarak tanıtılması beklenirken, sadece gözlük olarak mı yoksa farklı aksesuarlarla birlikte mi geleceği de soru işareti durumunda.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.