Sade ve Şık Kombinler Nasıl Yapılır?

Kombin arayışları günlük hem şık hem de bir o kadar sade seçimlerle koşuşturmalara resmen ışık oluyor. Renk, uyum ve seçimler bir arada toplandıklarında sade ve şık ikilemini bir bütün kılmasının sayesinde gündüzden geceye geçişleri kolaylaştırıyor. Monotonluğu dinamikleştirmek, stillere enerji katmak ve tüm bunları kararında düzenlemek de işte tamda casual şıklık tanımını ortaya çıkarıveriyor.

Yaz mevsimini uğurlarken, sarı bahara “son” yakıştırmasını yapmak için daha çok erken. Gündüzleri bunaltan sıcaklık, geceye doğru hafif esen serin rüzgarları getirmeye başladı. İşte bunun içinde sade ve şık kombinler hem gündüze hem de geceye göre seçmek gerektiği gerçeği ortaya çıkıyor. Sade ve şık kombin önerileri ile de burhan geçirmeyecek düzeyde ve serinlikte ürpermeyecek şekilde fikir veriyor.

Tişört Etek Nasıl Kombinlenir?

Etek modelleri genel olarak tek başlarına her zaman için şıklığı destekler. Üzerine seçilen parça ile de kombinin şekillenmesi ve hangi tarzda olduğu ortaya çıkar. Konu şıklık ve sadeliği bir araya toplamayı işaret ediyorsa, bir kloş etek ve basic bir tişört derlemesi kolaylıkla istenilenin karşılığını verir.

Kot Şort Süet Nasıl Kombinlenir?

Yüksek belli kot şortlar sade ve spor bir tarz için yeterlidir. Spor bir stil mevzu bahis değilse ve birazda şıklık isteniyorsa, süet yakıştırmasını denemelisiniz. Kot şort kombinine süet bir bluz desteği ile hem sade bir görünüm, hem de şık bir tarzın sahibi olabilirsiniz.

Uzun Etek Nasıl Giyilir?

Zamansız moda dediklerinin içerisinde uzun etekler de yer alıyor. Hemen hemen her ilkbaharda kendini göstermeye başlayıp, sonbahara kadar ve hatta kimi zaman kış mevsiminde bile karşımıza çıkabiliyor. Zamanının belli olmadığı uzun ve maksi etekler ile hem sade hem de şık bir duruş yakalamak için de kısa tişörtler imdada yetişiyor.

Baştan Aşağıya Gri Kombinleri

Tepeden aşağıya grinin elli tonunu kullanmak kolaylıkla sadeliği ve şıklığı temsil etmek demektir. Arada kalan bu tonun en keskin tavrını monokrom kombinle elde edebilirsiniz. Abartıdan uzak tutan bu nötr renk ile şık ve sadeliğinizi baskın bir hale getirebilirsiniz.

Ayrıştırıcı Beyaz Nasıl Kombinlenir?

Bembeyaz kombinler, baştan aşağıya beyaza bürünmek artık neredeyse eski bir alışkanlığın ayrıştırıcı tarafında. Beyazın saf ve temiz tarafına sığınmak size sade ama bir o kadar şık bir hava verecektir.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.