Sonbaharda İntim Bölgeni Korumayı Unutma!

Mevsim değişikliği, vücut ve cilt üzerinde tahrişe sebebiyet verip cildi kurutabiliyor, hassaslaştırabiliyor. Bu durum intim bölgesi için de geçerli. Zaten oldukça hassas olan intim bölgenin mikroflorası da ancak doğru bakım ve temizleme yöntemleriyle korunabiliyor. Laktik asit içeren Gvyna intim temizleme ürünleri, dış genital bölgenin pH dengesini koruyarak doğal mikroflorayı bozmadan bakım uyguluyor.

 

Saçımızın ve cildimizin mevsim geçişlerinden etkilendiği gibi vücudumuz da mevsim geçişlerinden ve değişikliklerden etkilenebiliyor. İntim bölgesi de benzer bir şekilde dönemsel dalgalanmalardan olumsuz olarak etkilenirken, etkili bir bakım ve temizlik yapmak oldukça önemli hale geliyor.

 

Dermatolojik ve klinik olarak test edilmiş Gvyna intim temizleme ürünleri, doğal laktik asit içeriği ile zararlı dış etkenlere karşı dış genital bölgenin mikroflorasını bozmadan kötü kokulara karşı koruma sağlayan doğal bir savunma mekanizması oluşturuyor.

 

Her gün kullanım için uygun olan Gvyna Fresh İntim Temizleme Mendili, doğal laktik asit ve Deo Aktif Kompleks içeren formülü ile intim bölgesinde uzun süreli ferahlık sağlıyor.

 

Özellikle adet dönemi, spor, sauna ve yüzme sonrası olmak üzere her gün kullanılabilen Gvyna Fresh İntim Yıkama Jeli’nin doğal laktik asit ile zenginleştirilmiş içeriği kendinizi ferah ve güvenli hissetmenizi sağlarken dış genital bölgenizin doğal dengesini korumaya yardımcı oluyor.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan