Sosyal Hesaplar Kış Stiline Yön Veriyor

Yıllardır insanların giyim ve stiline yön veren moda tasarımcılarının yerini sosyal medyanın fenomen hesap sahipleri aldı.

Günümüzde daha fazla kaynağın göz önünde olması, bir çok insanın stil tercihi yapması konusunda da çeşitlilik sağlıyor. Instagram bu konuda tahmin edeceğiniz üzere en iyi kaynak.

Stil Sahibi Olmak İsteyenlere İlham Veriyor!

Kışı derin şekilde hissettiğimiz bu günlerde kış stili konusunda da yine yön verici hesaplara rastlamak mümkün. Aslında sadece popüler kişi hesapları değil, bir çok butik hesabı da yine sunduğu geniş ürün yelpazesi ile ilham kaynağı oluyor.

Her geçen gün biraz daha farklılaşan moda stillerinde takip edilesi stile sahip insanlar ise sadece Türkiye’de değil. Farklı uyrukta olan çok sayıda fenomen, Türkiye’deki kış stilinde de belirleyici oluyor.

Son zamanlarda sık karşılaştığınız birkaç beden büyük giyme modasını bizlere sunan en iyi örnek gxiayan adlı hesap takip etmek isteyeceğiniz stile sahip kişilerden biri.

Sıralama yapacak olursak en iyiyi seçmek çok mümkün değil. Fakat pernilleteisbaek, mariehindkaer, ruerodier gibi örnekleyeceğimiz hesaplara göz atarak stilinizi baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

Özellikle şu günlerde kış modası için alışveriş planınız varsa bahsettiğimiz hesaplara mutlaka göz atmanızı öneririz. Örnek alarak yapacağınız alışveriş sonrası çevrenizdekiler yeni giyim tarzınızı ve stilinizi gördüğünüzde yeni bir hayranlık duyabilir.

Bakışların sizde olacağı stili yakalamak ve farklı olmak için sosyal medya üzerinde daha fazla hesap veya etiket araştırması ile ufkunuz da açılacaktır.

Pelin Bozdağ

Üsküdar Üniversitesi Medya Ve İletişim Sistemleri son sınıf öğrencisi olan Pelin Bozdağ, sitemizde moda, trend, kültür-sanat alanlarında yazılar kaleme almaktadır. Bozdağ, gittiği kültür sanat etkinliklerini Aysha okurları ile paylaşmayı sever.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.