SYORELL MULTİFONKSİYONEL GÜNEŞ BAKIM ÜRÜNLERİ İLE GÜNEŞLE MUTLU ANILAR BİRİKTİRİN

SYORELL;  vegan, temiz, doğal içerikli ve dünyanın en geniş spektrum korumasını vaat eden formülleri ile sizi güneşin zararlı ışınlarından mükemmel şekilde koruyor. Dünyanın en temiz formüllerine sahip güneş koruyucu ve güneş sonrası bakım ürünleri markalarından SYORELL, tüm ürünlerinde sadece insan ve doğa için güvenli içerikler kullanıyor. “Güneş düşmanımız değil, yaşam kaynağımız!” düşüncesiyle hareket eden SYORELL, güneşle ilişkimizi en güvenli şekilde sürdürmek için harika çözümler sunuyor!

 Eğer cildinizde ince çizgiler ve lekeler belirmişse bunun sebebi, doğduğunuz günden itibaren dünyanın güneş etrafında kaç kez döndüğünden çok güneşle ne kadar vakit geçirdiğinizle alakalı olabilir. Çünkü dünyamızın SPF’si olan ozon gittikçe zayıflıyor ve dünya yüzeyine daha fazla UV radyasyonunun ulaşmasına sebebiyet veriyor. Bu da daha fazla UV radyasyonuna maruz kaldığımız ve cildimizi UV hasarına karşı korumak için daha etkili ürünlere ihtiyaç duyacağımız anlamına geliyor.

 

Güneşten korunmanın geleneksel güneş bakım ürünleriyle sınırlı olmadığının bilinciyle ürünler geliştiren SYORELL, hava ve ışık kirliliğine kadar çok çeşitli, yeni çevresel ve teknolojik stres faktörlerine karşı koruyan ürünler geliştirmekte öncü bir marka. Bu bilinçle, sadece güneşin UV hasarına karşı mükemmel çözümler üretmeyen SYORELL, iklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın yıkıcı çevresel etkilerine karşı da multifonkisyonel seçenekler sunuyor. Çok amaçlı yeni güneş koruyucu serisiyle hem cilt bakım rutinlerinizde zamandan tasarruf sağlıyor, hem güneşten korunmanın ötesinde birçok fayda sunan yenilikçi çözümler üretiyor.

 

SYORELL’in yenilenen SUNIQUE Güneş Bakım Serisi; 8D hyalüronik asit ve biyoretinol içerikli antiaging etkili güneş koruyucuların yanı sıra leke karşıtı aktifler, C vitaminin en stabil ve UV hasarına karşı en etkili formu olan 3-O etil askorbik asit gibi formüllerle geliştirdi.

 

SYORELL SUNIQUE PMLE Güneş Alerjisine Karşı Renkli Güneş Koruyucu 50 SPF:

Özellikle ilkbahar aylarında görülme sıklığı yüzde 20’lere varan güneş alerjisi PMLE’ye (Polimorf Işık Erüpsiyonu) karşı Türkiye’nin ilk MicNo Uv filtreli güneş koruyucusunu üreten SYORELL, en hassas ciltler için dahi seçenekler sunuyor. SYORELL SUNIQUE PMLE Güneş Alerjisine Karşı Renkli Güneş Koruyucu 50 SPF, Antileukine 6, Physavie gibi mükemmel yatıştırıcıların yanı sıra UV absorbans özelliğine sahip güçlü bir antioksidan olan Alpha Glucosyrutin içeriyor. Bu sayede cilt, güneş hasarının ve güneş alerjisi türevlerinin negatif etkilerine karşı mükemmel şekilde korunuyor. En hassas ciltler için bile uygun olan formül, cilt ısısını kontrol altında tutuyor, aynı zamanda mavi ışık koruması da sağlıyor.

 

SYORELL SUNIQUE Nemlendirici Ve Yatıştırıcı Bakım Kremi:

SYORELL, sadece güneşin UV hasarına karşı mükemmel çözümler üretmiyor, iklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın yıkıcı çevresel etkilerine karşı da multifonkisyonel seçenekler sunuyor. Fosil yakıt dumanında bulunan ve epidermise nüfuz ederek deriden geçebilen PM 2.5 zararlı nano partiküllerine karşı etkili bir bakım sunan SYORELL SUNIQUE Nemlendirici ve Yatıştırıcı Bakım Kremi, cilt katmanları arasında nem dengesini koruyan aktifler, aynı zamanda zengin bir antioksidan içeriğine sahip. PM 2.5 partiküllere karşı bariyer görevi gören ürün, içeriğindeki bileşenler sayesinde anında yumuşak ve ipeksi his bırakıyor.

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın