Tamer Karadağlı Yeniden Tiyatro Yapacak!

51 Yaşındaki Tamer Karadağlı yıllar sonra tiyatro sahnelerine dönüyor.

Uzun yıllardır kendisini genellikle film ve dizilerde görmeye alıştığımız isim, bu tempo arasında tiyatro düşünmemişti. Son tiyatro oyununu 10 yıl önce oynayan ve ardından TV ekranlarına ağırlık veren oyuncunun yeniden tiyatroyla buluşacağı oyunun adı da belli oldu.

İkinin Biri Oyununu Oynayacak!

Daha önce tiyatroda sahnelenen oyunlardan biri olan İkinin Biri, bir bakanın ve eşinin yaşadığı olaylar üzerine gelişmekte. Yeniden tiyatroda yer alacak olan Karadağlı, yaptığı açıklamada tiyatronun kendisi açısından önemi ve yerinin farklı olduğunu vurguladı. Uzun süredir ayrı kaldığı tiyatro sahnelerine döneceği için de mutlu olduğunu belirten oyuncu bu sıralar oyuna hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor.

Tamer Karadağlı’nın 10 yıldır tiyatrodan ayrı kalmasını etkileyen en önemli yapım ise Çocuklar Duymasın dizisiydi. 2000’li yıllara damga vuran dizi çok sayıda bölümle yer almıştı. Ardından dizinin yayından kaldırılması ile birlikte yeni projelerde yer alan Karadağlı, Çocuklar Duymasın’ına yeniden başlamasıyla birlikte tekrar yoğun bir tempoya başladı.

Şimdi ise İkinin Biri tiyatro oyunuyla izleyiciler karşısına çıkacak olan Tamer Karadağlı’nın ilk olarak oyunu İstanbul’da oynayacağı ve ardından Türkiye turnesine çıkması bekleniyor. İş temposuna göre programını ayarlaması beklenen ünlü oyuncunun bu kararı sevenler açısından da olumlu karşılandı. İlk oyunu oynayacağı tarih ise henüz bilinmiyor.

Sibel Yücel

Edebiyat, Sinem ve Tiyatro düşkünlüğü ile bilinen editörümüz Sibel Yücel, Kültür ve Sanat kategorisinde deneyimlerini paylaşırken Kültür ve Sanat Dünyasındaki gelişmeleri okuyucularımıza aktarır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.