Tesettür Mayo Şıklığı Bu Yaz DeFacto’da

Ulaşılabilir Moda anlayışıyla her yaşa ve her tarza hitap eden DeFacto, rahatlığın ön planda olduğu Tesettür Mayo Koleksiyonu’nu sundu. Sezonun moda trendlerini bir araya getiren koleksiyondaki her bir tasarım hem rahatlık hem de şıklığı bir arada sunarken, yaz mevsiminde tatil keyfini doyasıya yaşamaya davet ediyor.
Global moda markası DeFacto’nun rahatlığı ön plana çıkardığı Tesettür Mayo Koleksiyonu’nda, 3’lü burkini takımlar ve hareket özgürlüğü sağlayan esnek kumaşlar yer alıyor. Aynı zamanda suya dayanıklı, hızlı kuruyan ve nefes alabilen kumaşların kullanıldığı koleksiyon yazın tadını çıkarmaya en büyük destekçi olacak.
Yaz tatillerinde de şık ve rahat olmayı tercih edenler için birçok seçeneğin olduğu koleksiyonda doğal tonlar, minimalist ve etnik çizgiler görülüyor. Doğanın huzur veren renklerinden ilham alınan koleksiyonda, doğal renkler ve pastel tonlar, plajlarda ve havuz kenarlarında zarif ve dingin bir görünüm sağlıyor. Minimalist tasarımlar, detaylardaki incelikle öne çıkarak sade bir zarafet sunuyor. Tek renkli, düz kesim mayolar modern ve sofistike bir görünüm sağlıyor. Etnik ve geometrik desenler, tesettür mayo modasında farklı bir soluk getiriyor.
Tesettür Mayo Koleksiyonu, tüm DeFacto mağazalarında, www.defacto.com.tr adresinde ve DeFacto mobil uygulamasında moda tutkunlarıyla buluşuyor.

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın