Ünlüler Abiye Altına Terlik Giymeye Devam Ediyor!

Geçtiğimiz yıl sıkça rastladığımız ve şaşırtan bir trend olarak yer alan abiye altına terlik giyme modası bu yıl da en çok yapılacak tercihlerden olacak gibi duruyor. Genellikle yaz aylarında dikkat çeken bu trend, kış aylarında da bazı ünlülerin tercihi oldu. Türkiye’de de bazı ünlülerin bu akıma katıldığını görmüştük. Kış modasında ise bunu uygulayan son isim Carrie Bradshaw oldu.

Dizi film oyuncusu olarak tanıdığımız Carrie Bradshaw, yer aldığı dizide genellikle günlük kıyafet altına topuklu terlik giyerek ilgi çekiyordu. Bu giyim tercihi zaman içerisinde moda olurken, günümüzde ise topuksuz halde giyilmesi ile farklı düşünceleri de ortaya çıkarmıştı. Çok fazla model olarak üretilen terlikler, kendi konseptinin dışına çıkarak gece elbiseleri ile de giyilmeye başlandı.

ERKEKLER DE MODAYA UYUM SAĞLADI!

Düşünce her ne kadar kadınlar tarafından uygulanmaya başlansa da erkekler arasında da uygulandığını söyleyebiliriz. Aslına bakılırsa erkeklerin terlik tercihi kadınlardaki kadar zarif durmuyor. Nitekim erkekler için genellikle eleştiri ağırlıklı yorumlar gelmekte. Fakat ünlüler terlik modasından vazgeçmiyor. Aksine yeni modellerin üretimi ile birlikte farklı modellerin denendiği görülüyor.

EV TERLİĞİ DE MODA OLMUŞTU!

Terlik trendini yakından incelediğimizde farklılık sergileyen çok sayıda ünlü olduğunu belirtmek gerekir. Bu akım içerisinde ev terliklerinin de kullanılması ise ilginç karşılaşılan, hatta bazı platformlarda alay konusu olan trend. Türkiye’de Beren Saat, Asena Atalay, Engincan Ural gibi isimler terlik modasına uyan bazı ünlüler.

 

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.