Victoria Beckham’ın Tarzı Trend Oluyor!

Kariyerinde birden fazla sektörde yer alan ve aktif olarak kariyerini daha da yukarıya taşıma konusunda oldukça başarılı olan Victoria Beckham, şu sıralar moda dünyası tarafından yakından takip ediliyor. Bunun sebebi ise giyim üzerine oluşturduğu pozitif etki. Giydiği her kıyafetin moda olması, moda dünyasına yön vermesiyle sonuçlanıyor.

Popüler platform olan instagram üzerinde 24 milyonu geçkin takipçi hayran olan Victoria, bu özelliği ile de bir çok model ve iş kadınının önünde yer alıyor.

Victoria Beckham, sadece model değil aynı zamanda moda tasarımcısı ve iyi bir iş kadını olarak biliniyor. 44 Yaşında olan ünlü iş kadını hiçbir zaman dünyaca ünlü futbolcu eşinin ise gölgesinde kalmadı. Hem de tüm zamanları ele alırsak en fazla popüler olan futbolculardan biri olmasına rağmen.

TASARIMLARI İLGİ UYANDIRIYOR!

Tasarımları ve giydikleriyle her gün konuşulan isim olmayı başaran Victoria, bir çok markayla iş birliği yaptığı da biliniyor. Aslında onun kariyerindeki başarı anahtarlarından biri de bu diyebiliriz. Çok sayıda sponsoru bulunan ünlü iş kadınının çok iyi bir serveti olduğu da biliniyor.

Şimdi ise bu ünü arasında bir yenisi daha eklenmek üzere. Sebebi ise moda dünyasındaki ilerleyişi. Ona şu sıralar moda duayeni gözüyle bakıyorlar. Eğer bu başarısını sürdürürse gelecekte daha fazla değer görmesi mümkün. Özellikle kendi adına oluşturacağı defileler ileri yıllarda klasik halini alabilir.

Elif Üner

Aysha Yazarı Elif Üner, özel koleksiyonlar ve galeriler için çalışmalar yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.