Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruma Kremi Önerisi

Yağlı Ciltler İçin Güneşten Koruma Kremi Önerisi

Yaz sıcakları yaklaşırken, güneş koruma kremleri çantalarda yerini almaya başladı bile. Bu konuda seçim yapmak zor ve birçok insan gibi siz de krem reyonunun başında uygun olanın hangisi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Kaç faktörlü olsun, hangi marka olsun ve hangisi cilt tipime göre soruları seçim yapmayı biraz zorlaştırsa da her zaman ki gibi Vichy, işleri kolaylaştırıyor. Özellikle karma ve yağlı cilde sahip olan kişiler için krem kullanmak oldukça rahatsız edici. Güneşten korunmak için mecburen yağlı hisse katlanmak zorunda kalıyorsunuz.

Vichy tarafından geliştirilen 30 faktörlü güneş koruma kremi, yağlı ve karma ciltler için geliştirilmiş bir krem. Güneşten etkili bir biçimde koruyor ve ciltteki fazla yağı alarak duru bir görünüm kazandırıyor. Cildiniz de yağlı bir hiz ve kremin ağırlığını hissetmiyorsunuz. Ayrıca Vichy 30 faktörlü koruma parafen içermiyor. Yumuşak ve hafif dokulu krem hem güneşten korurken cilt sağlığını da destekliyor. Vichy 30 Faktörlü Güneşten koruyucu krem, karma ve yağlı ciltler için bu yaz çantada en çok bulunması gereken bakım ürünü olmalı.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.