Yeni Giyim Markası Pebin Hızlı Başladı

Muhafazakar modanın en yeni ve gözde markalarından biri olan Pebin, hem modern, hem de muhafazakar çizgisini bir araya getirdiği zamansız ürünleri ile tercihleriniz arasında ilk sırayı alacak..

İki yakın arkadaş olan Berrin Aksoy ve Pelin Çebi’nin yakın arkadaşlıkları, kaliteli bir iş ilişkisine dönüşmüş. Birlikte Pebin markasını kurmuşlar. Marka ile hedefledikleri kesim hem muhafazakar, hem de modern giyinmek isteyen kadınlar…

Vakko’da birbirinden farklı kademelerde çalışan Berrin Aksoy ile tekstil sektöründe belli bir tecrübeye sahip yakından arkadaşlarından Pelin Çebi samimi bir sohbet esnasında Pebin ismini verdiklerini markalarını kurmaya karar verir.

Koleksiyonlarında günlük yaşamda pratiklik sağlayacak ürünlere yer vermeyi hedefleyen iki arkadaş, ürünlerini kendileri tasarlamaya başlar ve Pebin markasının bugünkü birbirinden kullanışlı, şık ürünleri ortaya çıkar. Bu iki arkadaş koleksiyonlarındaki ürünleri tasarlarken kendilerinin de rahatça kullanabileceği parçaları yaratmaya gayret ettiler. Ki öyle de oldu.

Koleksiyonunda hem gündüz, hem gece tercih edilebilecek çok amaçlı ürünlere yer verilen Pebin, uygun fiyatlara kaliteli ve şık olmak isteyen kadınların markası olmayı hedefliyor.

Örneğin bir iş toplantısından çıktınız. Ama akşam da bir etkinliğe davetlisiniz. İçiniz rahat olsun! Bu noktada Pebin ürünleri ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılıyor.

Tasarımdan, üretime, kalite kontrole kadar ürünlerin her aşamasında başında bulunan marka kurucuları, kaliteyi uygun fiyata bulmak isteyenleri düşünerek fiyatlarını olabildiğince uygun tutmaya çalışıyor. Böylece şık olmanın pahalı ürünler giymekten geçmediğini de kanıtlamak istiyorlar.

Şıklığı, rahatlık ve pratiklik ile birleştiren ikili, ürünlerde tercih ettikleri kumaşların ipek görünümlü kolay ütülenebilir kumaşlar olmasına da çok dikkat ediyor.

Pebin markasını yalnızca Türkiye’de değil, yurt dışında da duyurmayı hedefleyen Berrin Aksoy ve Pelin Çebi, Pebin ile iş birliğinde olduğu markalar için çalıştıkları özgün tasarımların fason üretimini de yapıyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.